×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Cēsu policija lūdz palīdzību vīrieša meklēšanā (1)

Foto - VPFoto - VP

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1985.gadā dzimušā Riharda Ēveles meklēšanā, kurš vakar, 31.martā, izgāja no savas dzīvesvietas Priekuļu pagastā, Priekuļu novadā un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Šobrīd policija noskaidrojusi, ka vīrietis devies uz Ventspili, lai ar prāmi Ventspils – Traveminde nokļūtu Vācijā. Diemžēl pašlaik nav iespējas pārliecināties vai vīrietis tiešām atrodas uz prāmja vai palicis Latvijā.

Pazīmes: aptuveni 1,75 m garš, kalsnas miesasbūves, mati pelēki.

Bija ģērbies: Sarkanas krāsas pavasara jaka, dzeltenbrūni zābaki un tumši zilās džinsa auduma biksēs.

Bažas par vīrieša stāvokli rada fakts, ka viņš ir 1.grupas invalīds un slimo ar epilepsiju, tādēļ jo svarīgāk ir pēc iespējas ātrāk noskaidrot viņa atrašanās vietu.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņa atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu viņa atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt pa tālruņiem 110 vai 64101202.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto informāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bija informācija, ka cilvēks nonācis ar prāmi Vācijā, bet , ka dosies atpakaļ.. cerams , ka ir radinieki, kas saprot, ka 1.grupas invalīdu palaist vienu, lai cik gadu; ir neprāts pie tam ar viņa slimību.

Draugiem Facebook Twitter Google+