Mobilā versija
+12.5°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
22. augusts, 2015
Drukāt

Četras frāzes, ko vīram nedrīkst teikt strīda laikā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Tu nekad nepalīdzi mājas darbos!”
Sakot šo frāzi, jūs rosināt savu laulāto draugu nekavējoties ieņemt aizsardzības pozīciju. (“Tas nav tiesa – es tikko nomazgāju krūzīti!) Kategoriskais aizrādījums neradīs vīrā vēlēšanos pievērsties mājas darbiem.

“Tev ir jāpiezvana, ja tu aizkavējies!”
Viņš uztvers tikai jūsu nīgrošanos, nevis slēptās rūpes par viņu. Labāk sakiet: “Man ļoti patiktu, ja tu…”

“Tu esi tik līdzīgs savam tēvam (vai mātei).”
Nokaunieties, ja jau kādreiz esat šādu frāzi teikusi. Mūsu līdzība ar vecākiem ir ļoti personiska un emocionāla lieta. Šāda fakta konstatācija var ļoti aizvainot jūsu “otro pusi”. Šis izteikums liks jūsu vīram izvirst veselu argumentu virteni. Tāds strīds būs pilnīgi neauglīgs.

“Man daudzi teikuši, ka tu nepalīdzi man un nenodarbojies ar bērniem.”
Šis nav īstais laiks izpaust citu viedokļus, kas jums uzticēti. Jūsu vīrs jutīsies nodots, apjucis un nesapratīs, par ko tieši gribat ar viņu diskutēt.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+