Mobilā versija
+1.6°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
22. augusts, 2015
Drukāt

Četras frāzes, ko vīram nedrīkst teikt strīda laikā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Tu nekad nepalīdzi mājas darbos!”
Sakot šo frāzi, jūs rosināt savu laulāto draugu nekavējoties ieņemt aizsardzības pozīciju. (“Tas nav tiesa – es tikko nomazgāju krūzīti!) Kategoriskais aizrādījums neradīs vīrā vēlēšanos pievērsties mājas darbiem.

“Tev ir jāpiezvana, ja tu aizkavējies!”
Viņš uztvers tikai jūsu nīgrošanos, nevis slēptās rūpes par viņu. Labāk sakiet: “Man ļoti patiktu, ja tu…”

“Tu esi tik līdzīgs savam tēvam (vai mātei).”
Nokaunieties, ja jau kādreiz esat šādu frāzi teikusi. Mūsu līdzība ar vecākiem ir ļoti personiska un emocionāla lieta. Šāda fakta konstatācija var ļoti aizvainot jūsu “otro pusi”. Šis izteikums liks jūsu vīram izvirst veselu argumentu virteni. Tāds strīds būs pilnīgi neauglīgs.

“Man daudzi teikuši, ka tu nepalīdzi man un nenodarbojies ar bērniem.”
Šis nav īstais laiks izpaust citu viedokļus, kas jums uzticēti. Jūsu vīrs jutīsies nodots, apjucis un nesapratīs, par ko tieši gribat ar viņu diskutēt.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+