Horoskopi un mistika
Ezoterika

Četras horoskopa zīmes, kurās dzimst īsti džentlmeņi1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Piekritīsiet, džentlmenis ir katras sievietes sapnis. Labas manieres apgūt var katrs, tomēr dažās zodiaka zīmēs dzimst īpaši izsmalcināti puiši.

Svari

Svari zīmē dzimuši vīrieši ir lieliski vīri. Viņiem ģimene nozīmē rūpes, mīlestību un siltumu. Tāpēc viņi gatavi pastāvīgi kaut ko darīt, lai mīļotā sieviete ģimenē justos labi un ērti.

Svari ir kaislīgi, bet viņu kaislība ir maiga un romantiska. Viņi, kā likums, veido veselīgas un harmoniskas attiecības. Viņiem patīk dot un saņemt, jo viņiem arī vajadzīgs siltums, mīlestība un maigums.

Vēzis

Vēzis ir vienmēr gatavs veltīt savu brīvo laiku, dāvājot maigumu mīļotajam cilvēkam. Tiklīdz viņam gadās brīvs brītiņš, viņš nosūta aizkustinošu ziņu otrajai pusītei.

Šie vīrieši ir gatavi sievietei dāvāt maksimāli daudz prieka. Attiecības ar Vēzi ir īsti mīlestības svētki!

Vērsis

Vēršiem patīk izrādīt savu maigumu ar dāvanām, pārsteigumiem, uzmanības pierādījumiem, jaukām tikšanās reizēm un ne tikai. Viņi gatavi dalīties savā enerģijā ar mīļoto cilvēku. Viņi ir harmoniski, ne tikai sniedzot, bet arī saņemot mīlestību. Viņi ir spējīgi uz patiesām jūtām un uzticības pilnām attiecībām.

Zivis

Saistītie raksti

Zivis ir vismaigākie partneri. Viņi ir ļoti mīļi un jutīgi pēc rakstura, sliecas izturēties pret sievieti kā pret trauslu ziediņu. Viņi nekad nenodos mīļoto sievieti.

Zivīm patīk maigi pieskārieni, skūpsti, apskāvieni. Viņi dod priekšroku maigumam tiešā un netraucētā tuvībā. Viņi gatavi sniegt daudz, lai gan pašiem arī vajadzīgs siltums!

Avots: “Esotericblog”

LA.lv