Horoskopi un mistika
Ezoterika

Četras temperamentīgas horoskopa zīmes, kuras nespēj savaldīt savas dusmas1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Mēs visi kādā dzīves brīdī varam iedegties ātrās dusmās – bez tā neiztikt. Vienmēr būs situācijas, kuras mūs neapmierina un liek sadusmoties. Tomēr vairākas zodiaka zīmes spēj turēt sevi rokās un saglabāt aukstasinību. Bet ir arī tādas zodiaka zīmes, kuru pārstāvji jebkura iemesla dēļ uzreiz eksplodē un kļūst praktiski nevadāmi.

Auns

Aunam ir ļoti vāja emocionālā paškontrole, tāpēc paej no viņa nostāk, kad viņš dusmojas. Tā kā Auns ir Uguns zīme, viņā vienmēr deg liesma, kuru viņam vajag izlaist uz āru kā vulkānu.

Lai gan situācija nebūs nekādā veidā saistīta personiski ar tevi, Auns izgāzīs savas dusmas uz to, kas gadīsies pa rokai. Viņš pastāvīgi ir uzvilkts un var eksplodēt jebkura iemesla dēļ.

Lauva

Lauva ir vēl viena sprādzienbīstama zīme ar strauju temperamentu. Viņā visu laiku plosās kaislības un emocijas, tāpēc arī aizsvilties viņš var ļoti ātri.

Lai gan Lauva mēģina savaldīties vairākās situācijās, ja tu spersi pat vienu nepareizu soli, Lauva ar prieku nodemonstrēs, kādas ir viņa dusmas. It īpaši viņu sanikno tas, ka viņu ignorē. Ja tu neapbrīno Lauvu un atļaujies viņu kritizēt, tad gaidi “vētru”.

Skorpions

Skorpionam ir mežonīgs raksturs, un tad, ja tu saskarsies ar viņa dusmām, tad vēlēsies uzreiz nonākt planētas otrā pusē, lai tikai nevajadzētu tās redzēt. Šī zodiaka zīme pati par sevi ir neatlaidīga un uzstājīga, bet dusmu stāvoklī viss kļūst daudz sliktāk.

Skorpions var kļūt pat nežēlīgs: ne obligāti fiziski, bet indīgu apvainojumu veidā. Bet vēl šī zodiaka zīme ir noslēpumaina, un tu pat nepamanīsi, kā palēnām viņš iekšēji “uzvārās”. Skorpionu var salīdzināt ar gaidāmu vētru: debesis pakāpeniski satumst, iestājas klusums pirms vētras, taču tu nespēj uzminēt, kad sāks ducināt pērkons un spert zibens.

Mežāzis

Saistītie raksti

Ārēji rodas iespaids, ka Mežāzis visu laiku ir sliktā noskaņojumā. Taču diez vai tu uzzināsi, vai viņš saskumis, vai viņam vienkārši nav iemesla smaidīt. Un neiedomājies Mežāzim uzdot jautājumus vai sniegt padomus. Ārēja iedarbība Mežāzī izraisa negatīvismu.

Viņš nevis vienkārši dusmojas un nervozē, bet ir ārkārtīgi nepatīkams savu dusmu izpausmēs. Šīs zīmes pārstāvji var kliegt līdz elpas trūkumam, vai piesieties sīkumiem un izvest tevi no pacietības ar dažādām dzēlīgām piezīmēm un aizvainojošiem izteikumiem.

Avots: “Esotericblog”

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Kultūra
FOTO: Spēcīgām emocijām pildīts izskan Baltijas ceļa 30. gadadienas koncerts Likteņdārzā
4 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Laukos
FOTO: Gar Peipusu pa Sīpolu ceļu. Top jauns pārgājienu maršruts no Rīgas līdz Tallinai
2 stundas
LE
LETA
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš iekļūst Jūrmalas trīs zvaigžņu posma finālā
4 stundas
DJ
Dace Judina-Nīmane
Kultūra
Vija bija kā lampiņa, uz kuru visi tiecās. Saruna ar Dairu Āboliņu par filmas tapšanu 3
7 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Baznīca vēlas runāt par politiku
2 stundas