Horoskopi un mistika
Horoskopi

Četras zodiaka zīmes, kurās dzimušie var nekad neapprecēties2

Foto – Fotolia

Saistības – greznība!

Būt par vīru vai sievu – tas nav domāts visiem. Daļai cilvēku izspiežas auksti sviedri no domas, ka vajadzēs veltīt visu dzīvi vienam cilvēkam. Citiem ir bail, ka ģimenes dzīve neizdosies tik piesātināta kā esot vienam. Un tas ir dabiski.

Zināmām zodiaka zīmēm saistības ir neiespējama greznība. Nevar teikt, ka šīm četrām zīmēm nekad neveicas mīlestībā. Vienkārši par ilgtermiņa laulību nevar būt ne runas. Viņiem kāzu zvani – tas ir kaut kas par daudz, toties šie cilvēki var būt lieliski mīļākie.

Lūk, četras horoskopa zīmes, kuru pārstāvji biežāk nekā citi var pateikt “nē” laulībai.

Auns

Auniem ir izveidoti savi dzīves noteikumi un standarti, bet visi iespējamie spēki tiek izmantoti to izpildīšanai. Ārkārtīgi reti Auni ir gatavi iet uz kompromisu mīlas attiecību harmonijas dēļ. Lūk, kāpēc tik daudzi potenciālie partneri tiek noraidīti.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir savs temps. Viņi neizvēlas – gaidīt partneri vai pamest. Izvēle ir ļoti grūta, tāpēc Auns izvēlas no tās izvairīties vispār.

“Es” – tā ir prioritāte. Auni nekad nespēs veltīt sevi otram cilvēkam. Viņi ciena sevi, bet citi viņus uzskata par egoistiem.

Dvīņi

Lūk, ko jums ir vērts zināt – Dvīņi ir lieliski sarunbiedri. Viņiem pietiek šarma, daiļrunības un pārliecības, lai risinātu interesantu sarunu. Taču – kad runa aizvirzās par ilgtermiņa attiecībām un saistībām, var novērot, ka Dvīņiem aptrūkstas vārdu. Viņi saspringst un atsakās paust savas domas.

Dvīņiem saskarsme ar cilvēkiem sniedz gandarījumu, taču uzņemties nopietnu attiecību nastu viņi nespēj.

Strēlnieks

Strēlnieki ir cilvēki, kas nemīl pārāk nopietni attiekties pret dzīvi. Viņi ciena vienatni un viņiem patīk izpriecāties kopā ar draugiem. Strēlnieki dod priekšroku gadījuma sakariem, bet viņi burtiski sastingst, kad viss kļūst pārāk nopietni.

Šīs zīmes pārstāvji vienmēr ciena brīvību un neatkarību vairāk par visu pārējo. Viņi sajūt, ka attiecības viņus smacē un var kļūt par šķērsli izvirzīto mērķu sasniegšanā.

Ūdensvīrs

Vispār interesants gadījums. Ūdensvīram patīk izveidot dziļus un intīmus sakarus, taču uzņemties ilgtermiņa mīlas attiecības – tas viņam šķiet pārāk daudz prasīts.

Saistītie raksti

Ūdensvīram ir nepastāvīgs raksturs – grūti pateikt, kas notiks tagad, bet kas – pēc minūtes. Tāpēc partneri paši var no viņiem aiziet. Notiek arī tā!

Vienubrīd attiecībās viss ir labi, bet pēc tam izpaužas Ūdensvīra spontānais raksturs, un pils, kas šķita stipra un stabila, jau ir sagrauta.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv