Horoskopi un mistika
Ezoterika

Četras zodiaka zīmes, kuras ir visvairāk piemērotas ilglaicīgām attiecībam5


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Mēs visi sapņojam arī savā dzīvē piedzīvot pasakas cienīgas attiecības – viņi dzīvoja ilgi un laimīgi. Tomēr ne visi no mums apzinās, un pat ja apzinās, ne visi spēj paveikt to, kas nepieciešams ilgu un laimīgu attiecību veidošanai un noturēšanai.

Tomēr ir četras zodiaka zīmes, kurās dzimušie ir spējīgāki tam, par ko citi var tikai sapņot.

Vērsis

Tie ir stabili un uzticami partneri, kas tiešām ir gatavi visu sevi veltīt partnerim. Viņiem svarīga ir drošība un nepatīk straujas pārmaiņas. Tāpēc Vērsis augstu vērtē ilgtermiņa attiecības un ir gatavs daudz ieguldīt tādu veidošanā.

Pat ja viņi ir stabili, tas nenozīmē, ka viņi ir garlaicīgi. Vērši ir ļoti jūtīgi un gatavi meklēt piedzīvojumus. Viņi labi saprot, ka attiecību saglabāšanai ilgtermiņā ir nepieciešams vislaik pieliet eļļu ugunij.

Vēzis

Viņi ir ļoti gādīgi, tādēļ atveras un uzplaukst ilgstošās attiecībās, jo ir atraduši savai dzīvei noturīgu jēgu. Viņi ir gatavi dalīties savās jūtās un pārdzīvojumos ar partneri un no tā sagaida to pašu.

Attiecības ar cilvēkiem Vēžiem veidojas grūti un lēni, bet, kad tas noticis, tad viņi darīs visu, lai to saglabātu. Vēzim ir svarīgi pilnā mērā apmierināt partnera emocionālās vajadzības.

Jaunava

Uz Jaunavām var droši paļauties, tās ir kārtīgi komandas spēlētāji, kas visas problēmas risina atklāti un kopā ar partneri. Tāda pieeja ļoti nostiprina attiecības un savstarpēju pieķeršanos.

Ja nu pāra ceļā parādās kādi šķēršļi, Jaunava uzreiz metīsies tos novākt. Jaunavas īpašā labestība un uzticamība padara to par ļoti patīkamu dzīves draugu mūža garumā.

Svari

Saistītie raksti

Viņiem ļoti patīk un ļoti svarīgas ir ilgtermiņa attiecības. Svari tiecas pēc mūžīgas harmonijas, tāpēc ir ļoti pacietīgi. Tie nevairās būt godīgi attiecībās un atklāt partnerim savas īstās vēlmes.

Ja Svari ir iesaistījušies attiecībās, viņi darīs visu, lai tās saglabātu. Svariem rūp ne tikai harmonija, bet arī tas, lai viņu partneris būtu laimīgs ikdienā un vienmēr.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmju pārstāvji, uz kuriem nav iespējams dusmoties
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena dāvās burvīgas iespējas parādīt savas spējas! Horoskopi 18.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmes, kas netic astroloģijai: tās pareģojumi nepiepildās
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
4 minūtes
LA
LA.LV
Kultūra
Nīcas novada svētkos atdzīvinās leģendāro filmu “Kāzas Nīcā”
2 stundas
LE
LETA
Kultūra
Pirmā Līvijas Akurāteres balva pasniegta Ogres Tautas teātrim
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Aptauja: 97% Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju uzturā lieto zivis un jūras veltes
14 minūtes
LE
LETA
Dabā
Tveici pēcpusdienā pārtrauks lietus un negaisa mākoņi
3 stundas