Horoskopi un mistika
Ezoterika

Četras zodiaka zīmes, kuras uzvar jebkurā strīdā0

Foto: Pixabay

Pat nedomā uzsākt vārdu pārmaiņu ar šīm zodiaka zīmēm, jo tu viennozīmīgi zaudēsi. Šo zodiaka zīmju pārstāvji ir lielākie strīdnieki, un viņi vienmēr vēlas, lai pēdējais vārds paliek viņiem.

Atceries, ka, visticamāk, jebkuras tavas iebildes vienkārši netiks ņemtas vērā, tāpēc vienkārši izvairies no strīdiem ar šīm personām. Tu nekad nevarēsi pārliecināt šo zodiaka zīmju pārstāvjus par savu taisnību. Vai nojaut, kuras tās ir?

Vērsis

Spītīgais un praktiskais Vērsis uztver jebkurā strīdā – viņa acīs tas ir ļoti svarīgs un atbildīgs uzdevums. Viņš ātri uzliesmo un nekad neatsakās cīnīties, bet cīņas laikā spītīgi turas pie savas kara stratēģijas.

Tā kā Vērsis pēc būtības ir konservatīvs, viņš pretojas jaunām idejām vai pēkšņām pārmaiņām ar visu savu spēku. Iesākt vārdu apmaiņu ar Vērsi ir visnotaļ riskanti, jo diezin vai tev izdosies paņemt “Vērsi aiz ragiem”. Vērsis nekad neatteiksies no saviem vārdiem un nepiekāpsies, pat ja kļūdīsies.

Lauva

Nemēģini aizskart viņa lepnuma sajūtu. Cīņa ar Lauvu ir ļoti bīstama spēle – gluži kā ar ikvienu citu plēsēju. Viņi ir dzimuši cīnītāji un lieliski prot aizsargāt sevi un savus uzskatus.

Lauva nekad neatzīs, ja būs kļūdījies un nekad neatkāpsies. Vienkārši aizskar Lauvu vai pasaki kaut ko, kas viņam nepatīk, un bez mazākās nožēlas Lauva izpaudīs visas savas dusmas pret tevi.

Skorpions

Skorpionu raksturo pastiprināta impulsivitāte, viņu ir viegli aizskart un Skorpions var būt emocionāli nestabils, tādēļ necenties viņam runāt pretī. Šai zodiaka zīmei piemīt ne tā labākā īpašība jau pašā mazākajā strīdā ieņemt aizsargpozīciju, bet sliktākajā gadījumā Skorpions var arī nikni uzbrukt pretiniekam.

Un jebkurā cīņā viņš uzvarēs. Skorpions var atrast tavu visvājāko punktu un metodiski uz to “spiest”.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir ļoti spēcīga un dominējoša persona, kas visvairāk novērtē patiesību, tāpēc būtu saprātīgi ar viņu neielaisties pat pašā mazākajā strīdā.

Saistītie raksti

Viņš ir spītīgs un daiļrunīgs, tādēļ ir gandrīz neiespējami ar viņu runāt, jo Ūdensvīrs prasmīgi tevi sakaus ar savu intelektu.

Turklāt Ūdensvīrs izceļas ar sarkasmu, kas var būt viņa nāvējošais ierocis, jo lieliski noder pretinieka izsmiešanai.

Avots: “Esotericblog”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien planētas sola kaislības! Horoskopi 19.augustam
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Trešdiena – daudziem veiksmīgākā nedēļas diena! Horoskopi no 19. līdz 25. augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
FOTO: Seniori rindās pie “PNB bankas” filiālēm prasa atdot pensijas
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas karstuma vilnis? Sinoptiķi nāk klajā ar negaidītu prognozi
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
PTAC soda SIA “Kesko Senukai Latvia”
35 minūtes
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Alkohola tirdzniecības vai kultūras valsts?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Igaunijas piekrastē atrasts jūrā pazudušā Aiga Audera kajaks
1 stunda