×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
3. jūlijs, 2018
Drukāt

Četras zodiaka zīmes, kuru pārstāvji tev nekad nemelos (15)

gulbji_romantika

Foto - Pexels

Ir cilvēki, kuri tev apsola veselu pasauli. Viņi apsola tev vienmēr mīlēt, būt līdzās un tevi aizsargāt. Daži izpilda savus solījumus, bet citi tikai skaisti runā, bet nerīkojas.

Attiecībās godīgums un uzticība ir galvenais. Ja tu nevari uzticēties savam partnerim, jūsu abu kopējā nākotne ir zem lielas jautājuma zīmes.

Uzticība – tā ir atslēga laimīgām attiecībām. Ja tu esi godīgs pret savu partneri, tad tici, ka pilnīgi iespējams – jūs būsiet nešķirami!

1. Vērsis

Vērsis meklē drošību un stabilitāti. Viņi vēlas dzīvot mierīgi un laimīgi. Viņiem nepatīk drāmas un spēles. Vērsis nemaldinās un nepiemānīs savu partneri, būs pilnīgi godīgs pret viņu!

2. Jaunava

Jaunavas ir ļoti kaislīgas. Kad viņas mīl, tad mīl no visas sirds. Jaunavas ir ļoti labsirdīgas. Viņas vienmēr grib palīdzēt citiem. Viņas ienīst melus un melīgus cilvēkus, tāpēc necenties viņas apmānīt. Jaunavas no tevis sagaidīs tikai godīgumu.

3. Svari

Svari cenšas izbēgt no jebkuras drāmas un ikviena strīda. Viņi vēlas dzīvot mierīgi un labi saprasties ar visiem. Svari vienmēr pieņem saprātīgus lēmumus. Svari nemīl bieži mainīt partnerus, viņi ir monogāmi.

4. Zivis

Zivis ir ļoti uzticīgas. Viņas atdod visu savu laiku, enerģiju un prātu savam partnerim. Kad Zivis atrodas attiecībās, viņām nav laika citiem cilvēkiem. Tāpēc maz ticams, ka viņas tevi kādreiz piemānīs. Zivis ciena savas attiecības, un tev pret tām ir jāattiecas tieši tāpat.

Avots: Esotericblog

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Vismeligaka zime uz pasaules ir svari.

 2. Ak ka svari melo.Melo pat sikumos,visas dzives jomas,attiecibas,draudziba,rados,darbabiedros. Ta ir vismeligaka zime uz pasaules. Vinai nevar vispar ticet nevienam vardam. Nu ir rados tada.Varbut,ka tikai mums nelaimejas ar tadu radinieci.

 3. Zivs mans bijušais vīrs …ow Ja mīl tā mīlā ,Ja krāpj tad ar četrām un visām tik skaisti melo Nu beidziet tās mulkibas ar zodiakiem.

 4. nesvaidās no viena grāvja otrā!! Vai nu ir vai nav!!

 5. Virsraksts neatbilst tekstam. Visām zīmēm nepatīk konflikti, kas jau liecina, ka viņas noteikti melos un izliksies,nevis būs godīgi. Mīļā miera labad arī notiek visļaunākais.

 6. Zivis māk skaisti runāt, bet to visu nepiepilda,pasaka ka otram cilvēkam nav visi mājas

 7. Jaunava un Zivis brīžam muld,ka maz neliekas!Par Svariem,nezinu,nav bijusi darīšana.Daudz maz sakarīgs šinī kompānijā,varētu būt Vērsis.(viedoklis subjektīvs)

 8. zinu vienu Jaunavu, kas gadiem ar savu kolegi krapj sievu un vel vienu ,kas ir slinks pec velna – vienkarshi imite ar godigu gimi,ka rosas baisi, it ka strada,bet rezultatu nav tik garas runas. zinu tadu svaru, kas ir vienkarshi pretigs pret saviem padotajiem un izvairas vienarshi jau hroniski maksat apsolito. Un vel zinu divus svarus,kas spej viit intirgasta ka burtiski ausis viist, bet telo atklatoss.Aprunashana ir vienkarshi vinu hobijs lidzigi ka dvinim. Zivis no cilveka, tochna spes izspiest visu ko vajag un tad izliksies nevainigs un sirsngs. Nekad nedara solito, izvairas un neciena otra cilveka centienus, darbut. Tik spej vaideet un pust, ka ir baigie nabadzini. Versis hmm- nodos, bet klusinaam. Kaut kur lidzigs jaunavam -darba plana galdina urbej–parasti slinki, bet ar staju. Man ir tadi 2 kolegas.Patik pasmieties par to, kas ir paraks , jo pashi jau ir neparspejami.
  Protams augstakminetajs neattiecas, ka visi tadi.

 9. Godīgāku zīmju par vērsi un jaunavu tiktiešān nepazīstu. Un pacietīgākaszīmes par jaunavu vai drošākas par vērsi,kam uzticēties. Ja kāds grib to apstrīdēt, tad vienkārši viņam skauž ka viņam maz tādu cilvēku apkārt.

 10. O, lielāku intriganti par svariem ir grūti atrast salaidīs ragos ne tikai radus, darba kolēģus, draugus, bet pat savus miesīgus bērnus liekot tiem ienīst vienam otru visu mūžu (šo esmu novērojis jau pie 2 sev pazīstamām zīmēm) ļaunākā horoskopa zīme! Zivis ir izspiedējas un mūžīgi tēlo apbižoto lai tiktu pie kārotā( bezmaksas būvmateriāli, celtnieki, dārza uzracēji , šoferi utt un tā manipulē, ka cilvēki dara un pat nesaprot ka tiek ļaunprātīgi izmantoti, jo maksimālā samaksa par darbu vai materiāliem ir tējas tase(turpat no dārza noplēstai piparmētrai). Par Jaunavām jau izteicās. Vērsis Nu Vērša izdaudzinātais skopums un ēdelība nav mīts un šajā sakarā Vērsis melo, ka nekad nav naudas un nekad nav ēdis, knauzerējas par visu izņemot protams sevi mīļo, pie tam slinks kā maita ne mazo pirkstiņu nepacels ja tas nebūs viņa interesēs, melos par mēmo, bet vot nav laika! Tā, ka …

 11. SEKSS JAUNAVAI IR ĻOTI NOZĪMĪGS. TIEŠI TĀ DĒĻ VIŅA AKLI MĪL SAVU PARTNERI. GODĪGUMU JAUNAVA TIEŠĀM SAGAIDA NO CITIEM, BET PATI NEMĒDZ BŪT GODĪGUMA PARAUGS JAUNAVA MELO KA AUSIS NEKUST!!!! JAUNAVAI PATĪK RAST KONFLIKTU SITUĀCIJAS TĀ VIETĀ, LAI PATI NOKĀRTOTU ELEMENTĀRI SAKĀRTOJAMAS LIETAS! JAUNAVA VISPIRMS VAINOS KONFLIKTĀ CITUS PIRMS, PAMEKLĒS SAKNI! JAUNAVA NAV SAPRATNES UN GODĪGUMA ZĪME. VIŅA SĒJ ĻAUNUMU ACIS NEPAMIRKŠĶINOT. VIŅA RADUSI, KA VISI LŪDZ PIEDOŠANU PAR SAVIEM PĀRKĀPUMIEM, BET PATI TO NEDARĪS NE PAR KĀDU NAUDU! JAUNAVA SPĒJ RADĪT TIKAI KONFLIKTA SITUĀCIJAS! UN TE TAD JAUNAVA TĒLO MOCEKLI!

  • Laikam kāds (a) jaunava pamatīgi piešņāpusi , ka tik žultains rīts…Nu visi ” nolīdzināti” ar zemi. Traki gan, ka tā. Jaunavas ir patiesas, izpalīdzīgas, godīgas, uzticīgas, kritiskas, tas ne visiem patīk. Un ja kāds to izmanto, tad gan…
   Jauku dienu, Skaidra!

   • Precīzi – tieši tādas jaunavas ir !
    Bet tie,kas jaunavas lieliskās īpašības gribēs nelietīgi izmantot – lai piesargās, jo viņas nav dumjas.

  • Mans bijushais bija tieshi tads uz mata 🙂

 12. Par Vērsi meli!!! Tas melo, ka pat ausis nesarkst un nekust!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+