×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. oktobris, 2016
Drukāt

Četri gudru sieviešu padomi, kas palīdzēs novērst vīra sānsoļus

Foto no Shutterstock.comFoto no Shutterstock.com

Nav šaubu, ka uzticība ir viens no galvenajiem laimīgas laulības stūrakmeņiem. Šķiet, skarbā realitāte ir tāda, ka agri vai vēlu pienāk brīdis, kad viens vai otrs laulātais aizdomājas par sānsoļiem. Diemžēl domām nereti seko arī darbi un, kad reiz robeža ir pārkāpta, padarīt notikušo par nebijušu vairs nav iespējams. Izrādās, ka, rīkojoties gudri, ir iespējams partnera sānsoļu varbūtību samazināt līdz minimumam, jo, kā skaidro “Marketium”, par pamatu laulības zvēresta laušanai un laulības šķiršanai var būt kāds no šiem četriem iemesliem.

Nereti ir tā, ka pat dzīvojot laimīgā laulībā, kāds no partneriem slepeni lolo kaislīgas jūtas pret citu iekāres objektu. Tas nešķiet loģiski? Izrādās, šāda rīcība ir skaidrojama ar zinātniski pierādītu faktu, ka smadzenēs, reaģējot uz uzbudinājumu, notiek narkotisko vielu reibumam līdzīgu efektu izraisoša reakcija, tādēļ sajūtas, ko izraisa kaisle, ir daudz spilgtākas un spēcīgākas, nekā mīlestības radītās sajūtas. Spilgtākas, bet daudz īslaicīgākas, tādēļ izšķirošu lomu šai brīdī spēlē pāra emocionālā stabilitāte.

Lai spētu turēties pretī kaisles radīto mānīgo sajūtu kārdinājumam, ir svarīgi, lai laulības dzīve sniegtu drošības sajūtu un emocionālo komfortu, jo tikai tad, kad attiecībās iezagusies rutīna un zudusi kaisle, rodas kārdinājums meklēt spilgtas izjūtas ārpus ģimenes ligzdiņas.

Padoms: uzturi attiecībās kaisles dzirksti, lai mīļotajam nerastos vēlme reanimēt bijušās izjūtas, bet nu jau ar citu partneri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+