Hokejs

Četri latvieši uz NHL ledus, Balcers gūst savainojumu0

Rūdolfs Balcers

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes mačā guva traumu.

Viņa pārstāvētā Otavas “Senators” viesos ar 6:2 (1:2, 2:0, 3:0) pārspēja Vankūveras “Canucks” vienību.

Balcers ķermeņa apakšdaļas traumā iedzīvojās pirmajā periodā, kad pēc sadursmes ar pretinieku ieslīdēja bortā, laukumā vairs neatgriežoties. Viņš paspēja nospēlēt trīs minūtes un 23 sekundes, kuru laikā tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” savā laukumā ar 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets” ar Elvi Merzļikinu vārtos.

Girgensons uz ledus pavadīja 12 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja abos divos iemetienos un tika pie neitrālas lietderības.

Merzļikins bija laukumā visus spēli un atvairīja 25 no 29 pretinieku mestajām ripām.

Saistītie raksti

Tāpat trešdien laukumā devās Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” mājās ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) uzveica Detroitas “Red Wings”.

Bļugers nospēlēja astoņas minūtes un 49 sekundes, kuru laikā uzvarēja sešos no desmit iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šie četri hokejisti ir vienīgie Latvijas pārstāvji, kuri palikuši NHL komandu apcirkņos.