×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
13. maijs, 2016
Drukāt

Četriem jauniem Kučinska biroja darbiniekiem no budžeta papildus novirza 178 000 eiro (3)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Pēc Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) valdības apstiprināšanas par vairāk nekā 178 000 eiro palielināts viņa biroja finansējums, 91 000 eiro atvēlot četru jaunu darbinieku algām, ziņo TV3.

No līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirti vairāk nekā 178 000, lai, pēc Kučinska teiktā, “stiprinātu Valsts kancelejas kapacitāti”.

Pats Kučinskis uzskata, ka naudas ņemšana šim mērķim no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem ir adekvāts solis. Līdzekļi izlietoti ne tikai algām, bet darba vietu iekārtošanai, piebilda Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš.

“Vienotības ” pārstāve Solvita Āboltiņa atzīmēja, ka šāds lēmums pieņemts, neinformējot koalīcijas partnerus. Viņa gan atzīst, ka premjera biroja kapacitātes stiprinašana esot nepieciešama.

Divi no četriem jaunajiem darbiniekiem ir Kučinska bijušie ārštata padomnieki – Jānis Salmiņš un Aigars Freimanis, ar kuriem noslēgti pastāvīgi darba līgumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. vai neviens nevāc parakstus par ministru un visu piedēkļu skaita samazināšanu valdībā? Vai pašiem viņiem nav kauns, vai vismaz viņu bērniem un vecākiem?

  2. slikts turpinājums Atbildēt

    biji un izbiji. neko vairāk no vecā oranžā zagļa nemaz nevarēja gaidīt.

  3. slikts iesākums Atbildēt

    Biju labākās domās par Kučinski.

Draugiem Facebook Twitter Google+