Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
2. februāris, 2017
Drukāt

Četros mēnešos administratīvi sodīti seši deputāti

Valsts policijaValsts policija

Pēdējos četros mēnešos pie administratīvās atbildības saukti seši Saeimas deputāti. Par to Saeimai ceturtdien, 2.februārī, ziņojumu sniedza Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs (“Saskaņa”).

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centra sniegto informāciju par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu deputātiem Romualdam Ražukam, Jurim Viļumam un Ivaram Zariņam piemērots naudas sods, savukārt deputātam Artim Rasmanim – brīdinājums.

Tāpat IeM informē, ka naudas sods piemērots deputātam Ivanam Klementjevam par grāmatvedības, pārskatu iesniegšanas un statistikās informācijas noteikumu neievērošanu.

Pie administratīvās atbildības, piemērojot naudas sodu, saukts arī deputāts Imants Parādnieks par Rīgas domes saistošo noteikumu neievērošanu.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+