×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
19. janvāris, 2018
Drukāt

Četros mēnešos aukstums prasījis 35 cilvēku dzīvības (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

No 1.oktobra līdz 15.janvārim Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti 35 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, aģentūra LETA uzzināja centrā.

Kopumā pagaidām aukstums prasījis 26 vīriešu un deviņu sieviešu dzīvības. Vecākais no nosalušajiem ir kāds 73 gadus vecs vīrietis, kurš atrasts telpā Kandavas novadā. Viņš alkoholu nebija lietojis.

Jaunākais cilvēks, kura nāve iestājusies no ķermeņa atdzišanas, ir kāda 20 gadus veca sieviete, kura atrasta uz ielas Rīgā. Sieviete nebija alkohola reibumā. Latgalē no ķermeņa atdzišanas bojā gājis arī 23 gadus vecs vīrietis.

Pagaidām vislielākā alkohola koncentrācija asinīs reģistrēta kādam 32 gadus vecam vīrietim, kurš atrasts Daugavpils novadā. Viņa alkohola koncentrācija asinīs bija 4,27 promiles. Kopumā no visiem mirušajiem lielākā daļa jeb 18 cilvēki bija alkohola reibumā, bet par deviņiem cilvēkiem vēl nav saņemti rezultāti.

Kā informēja VTMEC 12 no mirušajiem atrasti uz ielas, seši – telpās, bet 17 – citur. Visvairāk mirušo atrasti Rīgas reģionā, kur atrasti 12 cilvēki, un Latgalē, kur konstatēti 13 cilvēki. Zemgalē atrasti pieci cilvēki, un tikpat daudz atrasti arī Kurzemē, bet Vidzemē nav atrasts neviens mirušais.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Interesanti kā var nosalt uz ielas skaidrā prātā ? Un sarakstā nav “oficiāli nosalusī” Mangaļu meža Sintija – kura jaunāka par 20 gadiem. Izskatās ka publiskojamie dati (par jebko) tiek sistemātiski viltoti, bet kļūdas šiem birokrātiem gadās regulāri. Īstie dati ir stingri apsargāts “valsts noslēpums”… Bet oficiālie “makaroni” tiek karināti tautai uz acīm, ausīm, un kur nu vēl tik var un nevar. Melu republika. Muļķu zeme.

Draugiem Facebook Twitter Google+