Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. augusts, 2016
Drukāt

Četrotne Rīgā izseko un “aptīra” ārzemnieku. Bet to visu fiksējušas kameras

Ekrānšāviņš no policijas videoEkrānšāviņš no policijas video

Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki Vecrīgā sestdien pamanīja četru personu kompāniju, kas jau agrāk bija nonākusi policijas redzeslokā par kabatzādzībām.

Novērojot četrotni, policisti redzēja, kā šīs personas seko kādam vīrietim, un vēlāk no viņa kabatas izvelk naudas maku.

Redzot, ka pastrādāts noziegums, uz notikuma vietu nosūtītas tuvākās policijas ekipāžas un iespējamie zagļi aizturēti.

Tāpat netālu uzmeklēts arī cietušais, lai viņš varētu uzrakstīt pieteikumu policijā. Visas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā kriminālprocesa uzsākšanai.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+