Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
23. augusts, 2016
Drukāt

Četrotne Rīgā izseko un “aptīra” ārzemnieku. Bet to visu fiksējušas kameras

Ekrānšāviņš no policijas videoEkrānšāviņš no policijas video

Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki Vecrīgā sestdien pamanīja četru personu kompāniju, kas jau agrāk bija nonākusi policijas redzeslokā par kabatzādzībām.

Novērojot četrotni, policisti redzēja, kā šīs personas seko kādam vīrietim, un vēlāk no viņa kabatas izvelk naudas maku.

Redzot, ka pastrādāts noziegums, uz notikuma vietu nosūtītas tuvākās policijas ekipāžas un iespējamie zagļi aizturēti.

Tāpat netālu uzmeklēts arī cietušais, lai viņš varētu uzrakstīt pieteikumu policijā. Visas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā kriminālprocesa uzsākšanai.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+