Mobilā versija
+3.1°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
22. jūnijs, 2014
Drukāt

Ceturtā daļa iedzīvotāju vēl arvien pārrēķina cenas uz latiem (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem, iepērkoties vai veicot maksājumus, vienmēr pie sevis pārrēķina cenas no eiro uz latiem, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar LNT raidījumu “900 sekundes” jūnijā veiktais pētījums.

Vēl 39% iedzīvotāju atzīst, ka dažkārt pārrēķina cenas uz latiem.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja TNS mārketinga vadītāja Laura Vendele, 25% iedzīvotāju šādu pārrēķinu veic ļoti reti.

Savukārt tikai desmitā daļa jeb 10% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atzinuši, ka, iepērkoties vai veicot maksājumus, nekad pie sevis nepārrēķina cenas no eiro uz latiem.

Aptaujā veikta laikā no 10. līdz 12.jūnijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 750 Latvijas ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Kā ziņots, Latvija eiro valūtu ieviesa 2014.gada 1.janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Matematiska domasana Atbildēt

    par 10 latiem sanem 14 cik tur eiro un 14 ir krietni varak ka 10 un tas kas maksaja 10 tagad maksa 14 un ta redziet, viss ir kluvis daudz dargaks.

  2. Tas ir grūti , bet cenas eiro nezinu ,jo pārrēķinu ,nevaru samierināties ,ka viss dārgāks .Nēesmu ne veca ,ne duma.

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+