Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. jūnijs, 2014
Drukāt

Ceturtā daļa iedzīvotāju vēl arvien pārrēķina cenas uz latiem (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem, iepērkoties vai veicot maksājumus, vienmēr pie sevis pārrēķina cenas no eiro uz latiem, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar LNT raidījumu “900 sekundes” jūnijā veiktais pētījums.

Vēl 39% iedzīvotāju atzīst, ka dažkārt pārrēķina cenas uz latiem.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja TNS mārketinga vadītāja Laura Vendele, 25% iedzīvotāju šādu pārrēķinu veic ļoti reti.

Savukārt tikai desmitā daļa jeb 10% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atzinuši, ka, iepērkoties vai veicot maksājumus, nekad pie sevis nepārrēķina cenas no eiro uz latiem.

Aptaujā veikta laikā no 10. līdz 12.jūnijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 750 Latvijas ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Kā ziņots, Latvija eiro valūtu ieviesa 2014.gada 1.janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Matematiska domasana Atbildēt

    par 10 latiem sanem 14 cik tur eiro un 14 ir krietni varak ka 10 un tas kas maksaja 10 tagad maksa 14 un ta redziet, viss ir kluvis daudz dargaks.

  2. Tas ir grūti , bet cenas eiro nezinu ,jo pārrēķinu ,nevaru samierināties ,ka viss dārgāks .Nēesmu ne veca ,ne duma.

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+