Ceturtajā mačā “Dinamo” zaudē bez variantiem 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti sestdien spēka spēles un asumiem bagātā cīņā savā laukumā ar 1:4 zaudēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienībai, ļaujot pretiniekiem izlīdzināt rezultātu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas astotdaļfināla cīņā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis neizšķirts 2:2. Mājiniekiem vienīgos vārtus guva komandas kapteinis Sandis Ozoliņš, taču tobrīd viesi bija iemetuši jau četras ripas Māra Jučera sargātajos vārtos.

Rīgas “Dinamo” vārtos stājās Jučers, jo Krisa Holta sestdien trešajā periodā gūtā trauma bija pietiekami nopietna, lai viņu svētdienas cīņai nemaz nepieteiktu, kā otro vārtsargu sastāvā iekļaujot Kristeru Gudļevski. Spēli vienas spēles diskvalifikācijas dēļ nācās izlaist arī Mārtiņam Cipulim, bet Aleksandrs Ņiživijs nevarēja doties laukumā, jo viņam ir rokas sasitums.

Viesi jau no pirmajām minūtēm ar asiem metieniem sāka apdraudēt Jučera vārtus, un rezultātu atklāja sestajā minūtē, kad precīzs metiens zem vārtu pārliktņa no zonas vidus izdevās aizsargam Juso Hietanenam. Brīdī, kad tika gūti vārti, tikko bija beidzies Ozoliņa noraidījums, taču viņš atgriezties palīdzēt komandas biedriem nepaguva.

Arī turpinājumā laukuma saimniekiem vislielākās problēmas sagādāja tieši “Torpedo” metieni no distances, un līdzīgi tika gūti arī nākamie trīs vārti. Dmitrijs Makarovs 14. minūtē ar atkārtotu raidījumu no iemetiena apļa panāca 2:0 viesu labā, bet otrās trešdaļas sākumā Martins Ternbergs, pēc Niklasa Luceniusa kļūdas izmetot ripu no zonas, precīzi trāpīja vārtu augšējā stūrī. Ceturtos vārtus guva Kims Hiršovics, kurš iegājis zonā no distances raidīja ripu līdz ar vārtu stabiņu.

Otrā puslaika vidū hokeja spēlēšanas vietā laukumā dominēja asumi, kas pāris reizes pārauga arī abu komandu spēlētāju nelielā dūru vicināšanā, kas gan komandām taustāmu labu nedeva, jo tiesneši allaž piesprieda abpusējus noraidījumus. Tuvojoties otrajam pārtraukumam laukuma saimniekiem beidzot izdevās veiksmīgs pretuzbrukums, ko ar spēcīgu plaukstas metienu no zonas vidus noslēdza Ozoliņš.

Pēdējo trešdaļu rīdzinieki sāka aktīvi, taču pēdējās izredzes vēl ko mainīt spēles gaitā apslāpēja trīs noraidījumi pēc kārtas, līdz ar to spēles beigas, kad biežāk nekā parasti laukumā tika mājinieku ceturtā maiņa,tika aizvadītas krietni mierīgākā gaisotnē.

Nākamo, piekto spēli sērijā abas komandas otrdien aizvadīs Ņižņijnovgorodā, bet sestā spēle ceturtdien atkal risināsies Rīgā. Ja būs nepieciešama septītā izšķirošā spēle, tā 10. martā tiks aizvadīta “Torpedo” laukumā.