Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
26. augusts, 2015
Drukāt

Ceturtdien lems par nodibinājuma, budistu draudzes un astoņu biedrību statusu

Foto- '"RIGA DRIKUNG NGADEN CHOLING" konts google.com.Foto- '"RIGA DRIKUNG NGADEN CHOLING" konts google.com.

Budistu draudze "RIGA DRIKUNG NGADEN CHOLING"

Ceturtdien, 27. augustā, Finanšu ministrijā notiks Sabiedriskā labuma komisijas sēde, kurā tiks izvērtēti biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju iesniegtie dokumenti un sniegts atzinums par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, portālu “La.lv” informēja Valsts ieņēmumu dienests.

Sabiedriskā labuma organizācijas statusu vēlas iegūt nodibinājums ”Fonds-Jūrmala cilvēkam”; reliģiskā organizācija „RIGA DRIKUNG NGADEN CHOLING”, kas ir budistu draudze Rīgā, un biedrības ”LATVIJAS SPORTA DEJU ATBALSTA SAVIENĪBA”; ”GIRAAFE”;”Saldus Kjokušinkai karatē do klubs”; ”Pa sentēvu pēdām”; ”FLORBOLA KLUBS „LEKRINGS””; ”Slēpošanas un ūdenstūrisma klubs „Vanagkalns””; ”Latvijas Olimpiskā cerība” un ”Biedrība „Vecāki-Ainažu jaunatnei””.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+