Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
3. decembris, 2013
Drukāt

Piektdien pārbaudīs trauksmes sirēnu darbību

sirenas

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) piektdien, 6.decembrī, plkst.10 visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, skaņas signāla dzirdamību un konstatētu iespējamos sistēmas bojājumus vai traucējumus.

VUGD portālu “LA.lv” informēja, ka piektdien iedzīvotājiem nav pamata uztraukties un turpmāka rīcība nav nepieciešama. Viesnīcu administrācijai jāinformē ārvalstu klienti par gaidāmo pārbaudi, lai nerastos panika.

Dienestā arī atgādina, ka, iedzīvotājiem, izdzirdot sirēnas signālu, jāieslēdz radio vai televīzija, kur pārraida informāciju par iespējamo apdraudējumu un rekomendācijas par aizsardzības pasākumiem un rīcību katastrofu un avāriju gadījumos.

Trauksmes sirēnas brīdina iedzīvotājus par ārkārtējām situācijām, notikušām katastrofām vai to draudiem. Sirēnas uzstādītas tā, lai raidītais skaņas signāls būtu dzirdams apmēram 1,5 kilometru rādiusā.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+