“Chelsea” atstāj sausā Barselonu 0

UEFA Čempionu līgas futbolā pusfināla pirmajā spēlē trešdien Anglijas komanda Londonas “Chelsea” savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) prata uzvarēt pašreizējo turnīra čempionvienību “Barcelona” no Spānijas.

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Vienīgos vārtus pirmā puslaika kompensācijas laikā guva Didjē Drogbā. Mirkli pirms tam bumbu “Barcelona” līderim Lionelam Mesi laukuma centrā atņēma Frenks Lempards, kurš izvirzīja uzbrukumā brazīlieti Ramirešu, bet viņa piespēli soda laukumā vārtu guvumā pārvērta Drogbā.

Mača gaitā “Barcelona” spēlētāji vairākas reizes raidīja bumbu pa pretinieku vārtu konstrukciju. Pirmajā puslaikā šādi izcēlās Aleksis Sančess, bet pašās mača beigās “Chelsea” no vārtu zaudējuma paglābās arī pēc Pedro Rodrigesa raidījuma.

Lielāko daļu spēles “Chelsea” vienība demonstrēja teicamu aizsardzības futbolu, pietuvinot sevi finālam.

Abu komandu atbildes spēle Barselonā notiks 24.aprīlī. Finālā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā.

“Chelsea” turnīra ceturtdaļfinālā divu spēļu summā ar rezultātu 3:1 pārspēja Portugāles vienību Lisabonas “Benfica”, kamēr “Barcelona” ar 3:1 pieveica Itālijas spēcīgāko klubu “AC Milan”.

Kā ziņots, otra pusfināla dueļa pirmajā spēlē otrdien Vācijas vienība Minhenes “Bayern” savā laukumā ar 2:1 (1:0) pieveica karalisko Spānijas klubu Madrides “Real”.

Šo abu komandu atbildes spēle Madridē notiks 25.aprīlī.

No šīm vienībām “Bayern” turnīra ceturtdaļfinālā divu spēļu summā ar rezultātu 4:0 pieveica Francijas klubu Marseļas “Olympique”, bet “Real” ar 8:2 sagrāva Kipras komandu Nikosijas APOEL.

Šīs sezonas UEFA Čempionu līgas fināls notiks 19.maijā Minhenē.