Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
27. marts, 2012
Drukāt

“Chevrolet Camaro” – amerikānis Eiropā

camaro_13

Kamēr degvielas cenas un zaļie amerikāņus vēl nav piespieduši lielos benzīna motorus nomainīt pret kaut ko mazu, taupīgu un videi draudzīgu, tādi braucamie kā “Chevrolet Camaro” būs sapņu auto daudziem puikām.

 

Pirmās paaudzes “Camaro” parādījās 1967. gadā un kopā ar savu sīvāko konkurentu “Ford Mustang” tiek uzskatīti par tā saukto muskuļauto klases spilgtākajiem pārstāvjiem. Jaunais piektās paaudzes “Chevrolet Camaro” veidots, iedvesmojoties no saviem sešdesmito gadu vectētiņiem. Automobilis padevies iespaidīgs, atpazīstams un ļoti amerikānisks. Mūsu izpratnē salīdzinoši lielā kupeja tomēr ir diezgan nepraktiska – automobilim četras vietas ir tikai teorijā. Taču šādam auto tas, protams, nav svarīgākais. Galvenais ir stils un jauda. Ar dizainu viss ir kārtībā, arī interjera noformējums ir atbilstošs ārējai agresivitātei. Tiesa, apdares materiāli nav no premium līmeņa, taču Amerikā “Camaro” nav nekāds luksusa auto. Tur tas maksā 24 tūkstošus dolāru un ir uzskatāms par tautas sporta auto. Arī ar jaudu viss ir kārtībā. 432 zirgspēki automobilim līdz 100 km/h ļauj ieskrieties 5,2 sekundēs. Pie tam astoņcilindru 6,2 litru motors vidēji patērē 13,1 litru benzīna.

Taču būtiskākais, ka šis ir pirmais “Chevrolet Camaro”, kuru ražotājs nolēmis oficiāli tirgot Eiropā. Pie mums to jau var pasūtīt – cena aptuveni 40 000 eiro. Automobilis pieejams ar automātisko vai mehānisko pārnesumkārbu kupejas vai kabrioleta izpildījumā. Speciāli Eiropas versijai izveidota stingrāka piekare, kas “Camaro” nodrošina gana sportisku gaitu, tajā pašā laikā neaizmirstot arī par komfortu. Arī apkārtējo uzmanība “Camaro” braucējam ir garantēta, un tas viņam pilnīgi droši ir daudz svarīgāk par kaut kādu zaļo domāšanu.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (5)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+