×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.9°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
29. marts, 2017
Drukāt

Chris Noah iepazīstina ar pirmo singlu no gaidāmā debijas albuma

Foto - Filips SmitsFoto - Filips Smits

Pirmais singls “Sparks” no mūziķa Chris Noah debijas minialbuma “What About Tomorrow?“, ko izdod pats mūziķis un visiem klausītājiem būs pieejams 20. aprīlī visās lielākajās digitālās straumēšanas vietnēs.

Chris Noah pieteica sevi iepriekšējā gada nogalē ar diviem skaņdarbiem “Had It All” un “You” un guva lielu atsaucību gan no klausītājiem, gan radiostacijām. Kopš tā laika, jaunais mūziķis ir strādājis pie minialbuma (EP) ieraksta. Albums “What About Tomorrow” ir Chris Noah pirmais studijas ieraksts, kas sastāv no sešiem skaņdarbiem. Kopējā albuma noskaņa ir melanholiska un nostaļģiska, bet galvenais motīvs – mīlestība.

“Albuma nosaukums ir radies vairāku iemeslu dēļ – galvenokārt tādēļ, ka pārdzīvojot un izjūtot vilšanos bieži nākas domāt kā būs rīt – vai būs vieglāk un vai apstākļi mainīsies. Lielāko daļu dziesmu es sarakstīju esot Vācijā, kur devos, lai nedaudz nomainītu apkārtējo vidi un pabūtu pats ar sevi. Tur esot es sev ļoti bieži uzdevu šo jautājumu – kā būs rīt – ne tikai attiecību un mīlestības kontekstā, bet arī, piemēram, par to kā iekļaušos jaunajā vidē, kā veidosies mana ikdiena šeit vai atgriežoties. Albumā es centos būt pēc iespējas patiesāks un atklāts pret sevi,” stāsta Chris Noah.

Albuma iznākšana tiks atzīmēta Chris Noah Pavasara koncertā 19. aprīlī kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem dzirdēt visas albuma dziesmas, pirms tās nonāks digitālajās straumēšanas vietnēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+