Sports
Hokejs

Cibuļskis: Pie veiksmīgas apstākļu sakritības varējām krievus arī uzvarēt1


Oskars Cibuļskis līksmo par gūtajiem vārtiem, tobrīd Latvijas izlasi pret krieviem izvirzot vadībā ar 1:0.
Oskars Cibuļskis līksmo par gūtajiem vārtiem, tobrīd Latvijas izlasi pret krieviem izvirzot vadībā ar 1:0.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlasei spēlē ar Krieviju neizdevās otrais periods, kurā pretinieki iemeta trīs ripas un guva panākumu ar 3:1, taču pie veiksmīgas apstākļu sakritības Latvijas valstsvienība varēja tikt arī pie uzvaras, uzskata Latvijas izlases aizsargs Oskars Cibuļskis, kurš guva mūsu izlases vienīgos vārtus.

“Varējām arī uzvarēt, bet otrajā periodā nedaudz palaidāmies un viņi mūs nospieda. Savukārt trešajā periodā jau mēs pārņēmām iniciatīvu, mēģinājām uzspiest savu spēli, bet nedabūjām iekšā vārtus,” pēc mača žurnālistiem sacīja aizsargs, kurš laukumā bija 23 minūtes un 36 sekundes, divas reizes metot pa vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un neitrālu lietderības rādītāju.

“Mēs gribējām iemest vārtus, bet pretinieki trešajā periodā nedaudz atlaida. Nezinu kādi viņiem (krieviem) ir uzstādījumi, varbūt gribēja noturēt rezultātu. Mūsu mērķis bija iemest vārtus, gūt panākumu un svinēt uzvaru,” uzsvēra Cibuļskis, kurš spēles 11.minūtē skaitliskajā vairākumā atklāja cīņas rezultātu.

“Miks Indrašis labi nometa ripu pa metienam, vārtsargs nebija gatavs, bija brīvs stūris un es trāpīju,” epizodi atcerējās aizsargs. “Nezinu, vai vairākumā mēs spēlējam labi, vai slikti. Darām, ko varam, ejam un mēģinām parādīt savu labāko spēli. Kā ir, tā ir, vienmēr jau var nospēlēt labāk.”

Latvijas hokeja izlase spēlē pret Krievijas zvaigznēm
Saistītie raksti

Pašam Oskaram Latvijas izlases cienīgais sniegums pret tik zvaigžņotu komandu kā Krievija nebija pārsteigums. “Pēdējos čempionātos esam pierādījuši, ka varam spēlēt pret jebkuru pretinieku. Šeit arī esam atbraukuši uzvarēt, diemžēl rezultāti ir tādi, kādi ir. Mēs cīnāmies visās spēlēs, šoreiz nepaveicās.”

Arī pirms tam pret Čehiju (3:6) Latvijas hokejisti parādīja atzīstamu sniegumu, taču zaudēja ar lielāku rezultātu. Cibuļskis norādīja, ka nav jutis atšķirību starp pēdējiem diviem konkurentiem. “Principā tāda pat spēle, čehiem arī bija daudz NHL spēlētāju, grūti pateikt, kuri labāki, kuri sliktāki, principā vienādas komandas.”

LA.lv