×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
8. maijs, 2017
Drukāt

Cibuļskis: Slovāki nezināja, ko darīt, tāpēc spēlēja ļoti rupji (1)

foto: ITAR-TASSfoto: ITAR-TASS

Slovākijas hokejisti netika galā ar mūsu agresīvo spēli un, lai iegūtu kontroles grožus, atbildēja ar netīrām darbībām, sarunā ar “LA” atzina Latvijas izlases aizsargs Oskars Cibuļskis. Latvijas trumpji gan izrādījās spēcīgāki – 3:1 un otrā uzvara divās spēlēs.

Kādas emocijas pēc otrā panākuma?

Ļoti labas – divās dienās esam izcīnījuši divas uzvaras. Mēs gribam tikt ārā no grupas, bet līdz tam vēl ir jātiek.

Ar ko jūs Ķelnē baro, ka tik labi spēlējat?

Nemaz tik labi nebaro, šādā ziņā ir bijuši arī labāki čempionāti. Taču mēs par to neuztraucamies, domājam tikai par hokeju un katru nākamo spēli.

Visus trīs vārtus iemetāt vairākumā. Kur slēpjas realizācijas noslēpums?

Vairākums aizgāja. Kad es uzmetu, ļoti labi vārtu priekšā nospēlēja (Andris) Džeriņš. Mēģinājām ātri spēlēt, neļaut viņiem rotēt, un tas attaisnojās.

Bija kāds grūts brīdis spēlē, vai bija sajūta, ka visu laiku kontrolējat?

Bija arī grūtāki brīži, bet ar ātrumu centāmies kontrolēt spēli, sēsties virsū un neļaut iesākt uzbrukumus. Skatījāmies video un zinājām, ka viņiem patīk, ja pretinieki mierīgi ļauj iesākt.

Kas notika epizodē, kad paliki guļam uz ledus?

Pretinieks netīri nospēlēja – ar nūju iesita pa celi. Pēc tam Jankam (Jānim Spruktam) galvā iedeva, Zemgum (Girgensonam). Viņi principā ļoti netīri spēlēja, tiesneši varēja mazliet striktāk skatīties, taču par to nesūdzamies. Slovāki juta, ka mēs agresīvi ejam virsū un nezināja, kā citādāk darboties. Patīkami, ka realizējām vairākumu (pēc noraidījuma pret Spruktu), atjaunojām divu vārtu pārsvaru un tas atviegloja uzdevumu uzvarēt maču.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+