×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
3. jūlijs, 2016
Drukāt

Dzintars Čīča triumfē trešo reizi

Foto - Oskars JūraFoto - Oskars Jūra

Arī "Latvijas Avīzes" simpātiju balva – Gata Šļūkas karikatūra – šogad Dzintaram Čīčam (no labās). Attēlā arī Kaspars Antess, kura radītā dziesma "Likteņlīnijas" šoreiz nesusi panākumus dziedātājam.

Naktī uz svētdienu, 3.jūliju, Latvijas šlāgeraptaujas gada finālā Ventspils Reņķu dārzā par gada vismīļāko dziesmu skatītāji iebalsoja Dzintara Čīčas dziedāto Kaspara Antesa dziesmu “Likteņlīnijas”.

Šoreiz lieli pārsteigumi balsojumā izpalika, jo lipīgā un melodiskā dziesma jau kopš pavasara ir starp populārākajām šlāgeraptaujas dziesmām un, kas gadās reti, arī aizskatuvē ne viens vien mūziķis, Dzintara konkurents, dziesmai dungoja līdzi un atzina, ka uzrakstīts skanīgs šlāgeris. Šīgada finālā otrajā vietā ierindojās dziesma “Kumeliņš”, ko izpilda “Rumbas kvartets”, bet trešajā vietā palika Santas Zapackas izpildītā dziesma “Sapnī”.

Interesanti, ka Dzintars Čīča raidījuma aptaujā uzvaras laurus plūca jau trešo reizi. Pirms 13 gadiem – 2003. gadā, kad vēl notika vienreizēja aptauja “Mīļākais šlāgeris 2003” uzvarēja mazs un spridzīgs puisēns ar Guntara Rača dziesmu “Nāc un dziedi”, bet pirms pieciem gadiem – jau kā jauneklis viņš palika nepārspēts, izpildot dziesmu “Vijolnieks”.

Pēc koncerta un balvu saņemšanas Dzintars atzina, ka visas trīs reizes bijušas viņam vienlīdz svarīgas un ļoti nozīmīgas. Bet šajā reizē lielu paldies par dziesmu viņš saka savam radiniekam, arī dziesmu autoram un producentam – Kasparam Antesam. “Dziesma “Likteņlīnijas” ir fantastiska, un vārdi, kas skan tajā – lēnāk brauksi, tālāk tiksi –, pirmām kārtām jāatceras man pašam,” teica Čīča. Bet Kaspars Antess priecājas, ka izdevusies gan dziesma, gan radošā sadarbība ar Dzintaru: “Mēs sadarbojamies nu jau piecus gadus, un uzskatu, ka ļoti veiksmīgi. Dzintaram bija laba un apmeklēta koncerttūre pavasarī, un nu jau plānojam jaunos koncertus uz rudeni. Vēl paredzēts kāds dziesmots pasākums ar Dzintara piedalīšanos, bet projekts vēl top un par to runāt pagaidām nedrīkstam. Taču pēc šodienas saprotam, ka jāsāk darbs pie Dzintara trešā ierakstu albuma. Ja jau trīs uzvaras Latvijas šlāgeraptaujā, tad trīs albumi arī noteikti ir vajadzīgi.”

Taču šoreiz Latvijas šlāgeraptaujas fināls tika pabeigts uz neskaidras nots – Guntis Skrastiņš atvadījās no savas skatuves partneres Raivas Veidenbaumas, kuru raidījumā vairs neredzēsim, un, kā dzirdējām runājot aizskatuvē, – rudenī raidījums atgriezīsies ar jaunu nosaukumu, jaunu saturu un jauniem mērķiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+