Čiči izcīna arī Jūrmalas “Grand Prix” 0

“Vini Fantini” komandas velibraucējs Frančesko Čiči uzvarējis abās “Tour of Latvia” ietvaros notikušajās sacensībās, divas dienas pēc kārtas esot ātrākais grupas finišā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Sestdien Frančesko Čiči uzvarēja Rīga-Jūrmala “Grand Prix” sacīkstē, bet svētdien viņam tas izdevās 182 kilometrus garajā Jūrmalas “Grand Prix”. Abām sacensībām bija UCI 1.1 kategorija, tās bija augstvērtīgākās šosejas riteņbraukšanas sacensības Latvijā.

Abas dienas grupā lielisku darbu veica “Vini Fantini” komanda, sagādājot Čiči iespēju diviem sprinta finišiem, kurā viņam līdzvērtīgu pretinieku nebija. Svētdien otro vietu izcīnīja vēl viens “Vini Fantini” komandas braucējs brazīlietis Rafaels Andriata, trešais finišēja jaunzēlandietis Riko Rodžers no “Synergy Baku” komandas.

No latviešiem labākais bija Armands Bēcis (“Rietumu-Delfin”), kurš ierindojās septītajā vietā. Vēl Andris Smirnovs (“Doltcini Flanders”) finišēja 11.pozīcijā, Māris Bogdanovičs (“Alpha Baltic/Unitymarathons.com”) uzrādīja 13.rezultātu, bet 14.vietā finišēja Latvijas izlasi un “IAM Cycling” pārstāvošais Aleksejs Saramotins.

Tikmēr protūres “Katjuša” komandu pārstāvošais Gatis Smukulis sācis dalību Šveices daudzdienu velobraucienā. Prologā smiltenietis izcīnīja 96. vietu, pirmā posma finišā 63. vieta.

“TOUR OF LATVIA” JŪRMALAS “GRAND PRIX” (182km)