×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

“Čiekurkalna krustcelēs” būs mājražotāju Jāņu tirdziņš (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Zāļu tirgus Doma laukumā.

Jau trešo reizi Ezerparka Namu laukumā notiek Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, informē rīkotāji.

20.jūnijā, sestdienā no 10:00 līdz 17:00 piecu ceļu – divu apkaimju Čiekurkalna un Mežaparka krustojumā, ieskandinot Līgo svētkus, norisināsies Jāņu tirdziņš. Tirdziņā pulcēsies vairāk kā 30 tirgotāju no visas Latvijas. Tirdziņš “Čiekurkalna Krustcelēs” norisinās jau trešo reizi, un Pirmsjāņu sestdienā tas tiks veltīts Līgo tradīcijām. Tirdziņa nosaukums atspoguļo tā norises vietu piecu Rīgas ielu – Rusova, Ungura, Gaujas ielas un Čiekurkalna 4.šķērslīnijas krustojumā. Tieši nozīmīgu ceļu krustojumos senajos laikos plauka tirdzniecība un pulcējās visvairāk ļaužu.

“Divu iepriekšējo tirdziņu rīkošana un lielais apmeklējums parāda, ka nākotnē šis pasākums kļūs par regulāru un neatņemamu Čiekurkalna un Mežaparka dzīves sastāvdaļu,” stāsta dzīvojamā kompleksa “Ezerparka nami” vadītāja Žanete Bunčaka. “Labprāt turpināsim atbalstīt visus nozīmīgākus svētkus šajā tradicionālajā tirdziņā, kas top par vislielāko apkārtesošo rajonu satikšanās vietu. Visi ir aicināti apmeklēt lielisko Jāņu tirdziņu!”

Organizatori īpaši gaidīs ģimenes ar bērniem, jo paralēli tirdziņam pulksten 12:00 sāksies arī bērnu un jauniešu velosacīkstes “Drošais ātrritenis 2015”. Dalība sacensībās ir visās riteņu klasēs – sākot ar bezpedāļu riteņiem līdz pat BMX. Organizatori būs sarūpējuši balvas visiem mazajiem dalībniekiem.

Vainagu pīšana, spēles, tradicionālie ēdieni, dažādu šķirņu alus un sieri – tirdziņa apmeklētāji varēs sākt ielīgot Jāņus un izbaudīt jautru pasākuma atmosfēru, sola organizētāji. Tirdziņa “Čiekurkalna Krustcelēs” darba laiks: no 10:00 līdz 17:00.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai taisitu tirgu – 1) vajag sakartot tirgus placi , lai apmekletajiem nevajadzetu staigat pa dublu “cuku arumiem ” . Tads tirgus laukums kads bija pa Lieldienam . Cerams , ka tagad esat placi nolidzinajusi , jo citadi nav nekada bauda iepirkties un tirgotaji neko neiegust !

Draugiem Facebook Twitter Google+