Latvijā
Rīga

Ciemojoties pie omītes, pusaudzis iekuļas pamatīgās nepatikšanās 16

Foto RPP

Pusaudzis no Lielbritānijas brīvlaikā atbraucis uz Latviju pie omītes un iekūlies nepatikšanās, jo apzīmējis ēkas sienu, informē Rīgas pašvaldības policija (RPP).

2.augustā īsi pēc pulksten 22.00 RPP darbinieki saņēma informāciju no Valsts policijas (VP) darbinieka, kurš apsargāja vienu no vecpilsētas objektiem, ka kāds jaunietis apzīmē ēkas sienu.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs norādīja uz jaunieti. Pārbaudot puiša datus, konstatēts, ka viņš ir 16 gadus vecs. Jaunietis pastāstīja, ka vasaras brīvlaikā atbraucis no Lielbritānijas pie vecmammas. Jautājot, kāpēc apķēpājis sienu, viņš atzina, ka iepriekšējais gads viņam ir bijis grūts, tāpēc izlēmis šādi rīkoties.

Policisti noskaidroja vecmammas tālruņa numuru un informēja par notikušo. Jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ēku bojāšanu ar uzrakstiem un zīmējumiem.

Likums paredz, ka par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu līdz 142 eiro. Tāpat jaunietim, iespējams, būs jāatlīdzina radītie zaudējumi vai jāatjauno sienas iepriekšējais krāsojums.

LA.lv