×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. augusts, 2017
Drukāt

Ciemojoties pie omītes, pusaudzis iekuļas pamatīgās nepatikšanās (6)

Foto RPPFoto RPP

Pusaudzis no Lielbritānijas brīvlaikā atbraucis uz Latviju pie omītes un iekūlies nepatikšanās, jo apzīmējis ēkas sienu, informē Rīgas pašvaldības policija (RPP).

2.augustā īsi pēc pulksten 22.00 RPP darbinieki saņēma informāciju no Valsts policijas (VP) darbinieka, kurš apsargāja vienu no vecpilsētas objektiem, ka kāds jaunietis apzīmē ēkas sienu.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs norādīja uz jaunieti. Pārbaudot puiša datus, konstatēts, ka viņš ir 16 gadus vecs. Jaunietis pastāstīja, ka vasaras brīvlaikā atbraucis no Lielbritānijas pie vecmammas. Jautājot, kāpēc apķēpājis sienu, viņš atzina, ka iepriekšējais gads viņam ir bijis grūts, tāpēc izlēmis šādi rīkoties.

Policisti noskaidroja vecmammas tālruņa numuru un informēja par notikušo. Jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ēku bojāšanu ar uzrakstiem un zīmējumiem.

Likums paredz, ka par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu līdz 142 eiro. Tāpat jaunietim, iespējams, būs jāatlīdzina radītie zaudējumi vai jāatjauno sienas iepriekšējais krāsojums.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Laikam vienalga kur aug latvieši, audzināšanas metodes nemainās, mūdži vien aug. Nez kāpēc savā Anglijā neķēpāja sienas , ja vesels gads bija grūts, tad veselu gadu varēja tur ķēpāt, nē redz atbrauc uz Latviju. Anglijā droši vien netiktu tik vienkārši cauri. Uz sutkām vajadzēja , lai veselu nedēļu vai cik tur, krāso visā Rīgā sienas kopa ar Bugiju,.

    • Jaa ,kur latviesi tur stulbums. Lai nebrauc uz aarzemeem. Stulbaa maate aizbrauc uz Sveici, uzcel zem koka telti un meitu nosit kriitosais koks. Ko lien maatiite uz aarzemeem, neproti uzvesties, seedi Latvijaa, gruutaas dienas bija?ceru ka seedeesi cietumaa!

    • Jaa ,kur latviesi tur stulbums. Lai nebrauc uz aarzemeem. Stulbaa maate aizbrauc uz Sveici, uzcel zem koka telti un meitu nosit kriitosais koks. Ko lien maatiite uz aarzemeem, neproti uzvesties, seedi Latvijaa, gruutaas dienas bija?ceru ka seedeesi cietumaa!

  2. Tik daudz apķēpātu māju fasāžu kā Rīgā nekur citur nevar redzēt. Brīnums, ka šoreiz šādu “talantu” noķēra. Uzskatu, ka sods ir stipri maigs. Ja ir vēlme savu nervu sistēmas nestabilitāti izpaust noteikti apķēzot sienas, lai to dara savā dzīvoklī nevis bojā svešu īpašumu.

  3. hmm, laikam Lielbritānijā tas viņiem skaitās normāli un ir atļauts – ja ir bijis grūts gads/slikta diena, apķēpā sienu!!! Vai arī otrs variants – atbraucot uz Latviju, sajutās pārāks par visiem (nez kāpēc aizbraucēji bieži ar pārākumu izsakās par palicējiem) un ka likumi uz viņu neattiecas…

    • Nu apķēpāja pusaudzis sienu!kam pusaudžu gados nav bijis grūti?es ar dubļiem kārtīgi nomētāju jaunbūves logus,biju nikna uz tēvu alkoholiķi.nav ko pašiem izlikties pārākiem.saderam,ka savi skeleti skapī skaļāk grab par nožēlojamiem grafiti.samaksās,aizkrāsos,būs ok.nevajag iztaisīt traģēdiju no pusaudžu hormoniem,kad īstās traģēdijas risinās saeimā.

Draugiem Facebook Twitter Google+