×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
1. marts, 2012
Drukāt

Ciemos pie 36,6 °C lasītājām Vaidavā

20120205-144413-8

Vaidavas Izglītības biedrība gaida ciemos žurnāla 36,6 °C redakciju. Šī vēsts mūs pārsteidza un iepriecināja.

 

Nezinājām gan, ka trāpīsim tieši svētku reizē – biedrības divu gadu jubilejas svinībās. Turklāt izrādījās, ka pēc biedrības valdes priekšsēdētājas Zeltītes Kavieres ieceres esam arī noslēpumaina dāvana vaidavietei Gurijai Gustsonei, kura nesen nosvinējusi skaistu jubileju!

Gurija jau kopš žurnāla otrā numura ir 36,6 °C abonētāja un lasītāja. Viņa bieži vien redakcijai uzrakstījusi pa vēstulei, piedalījusies pasākumos un loterijās, šad tad pat laimējusi. Gurija neprāto par gadu nastu, 75 gados ir apbrīnojami aktīva. Piedalās senioru deju kolektīvā Feja, dzied korī. Kamēr ļāva finanses, apmeklēja aerobiku un jogu. Daudzus gadus kopā ar vīru peldējās Vaidavas ezerā pat ziemā.

“Pagājušā gadā gan vairs ne, jo sāka reibt galva. Peldēju tikai (!) līdz 18. novembrim. Taču daudz neskumstu. Katru rītu pamostoties noskaitu: esmu vesela, laimīga, priecīga, un man šī būs veiksmīga diena. Vai arī: esmu vesela, un man iet labi – paldies Dievam! Viņš dzird, un tā arī notiek,” tā Gurija.

Vaidavas Izglītības biedrība izveidota pirms diviem gadiem, kopāsanākšanas iniciatore ir Zeltīte Kaviere, 36,6 °C konsultante, kuru žurnāla lasītāji pazīst pēc izsmeļošajiem un interesantajiem stāstiem par augu pasauli. Biedrībā pulcējas zinātkāras vaidavietes, kuras gatavas gan iedziļināties latviskajā dzīvesziņā, gan novadpētniecības niansēs. Viņas ar prieku zīmē mandalas, pēta ārstniecības augus un izzina astroloģijas gudrības. Ik nedēļu notiek arī sportiskas aktivitātes – joga un aerobika.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+