×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

Ciemos senos Vecrīgas bēniņos, kur dzīvoklis apvienots ar kultūras studiju

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Vecrīgā 19. gs. celtā nama bēniņu 90 m2 plašā dzīvoklī savu kultūras studiju iekārtojis SIA ”Make Art” producents Reinis Druvietis: 
– Kas gan var būt ērtāks par dzīvokli studiju! Te viss notiek uz vietas, ir daudzas priekšrocības, ietaupi laiku un naudu. Man ir svarīgs dinamisks dzīves ritms, daudziem rosinu – esiet kustībā, izbaudiet radošumu. Esiet dzīvi!

– Radoša atmosfēra – tā man ir nepieciešam ne tikai darbam, bet arī dzīvesveidam, tāpēc mans dzīvoklis iekārtots atbilstoši gan darba, gan atpūtas vajadzībām. Interjerā dominē Austrumu tēma, jo man tuva budisma dzīves uztvere, – skaidro Reinis Druvietis. Viņu pazīst plaša sabiedrība, jo Reinis bijis Latvijas Radio kora direktors, tagad vada kultūras studiju ”Make art”, kas organizējusi un īstenojusi tādus iespaidīgus projektus kā Smilšu skulptūru festivāli Rīgā, Dziesmu un deju svētku gājiens, Latvijas Tautas frontes 25 gadu atceres pasākumi un pavisam nesen notikušais starptautiskais Uguns skulptūru festivāls. Viņš ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā, un ir neatkarīgs producents.


Tā kā dzīvoklis ir plašs, tas sadalīts divās – darba un atpūtas – zonās. Šīs atšķirības var pamanīt ne vien interjerā, arī dēļu grīdas segumā – mājas kinozāles zona izveidota uz zema pacēluma (kā skatuvīte), virtuves zona iezīmēta ar flīzējumu. Ienākot dzīvoklī, paveras plašs skats uz kopējo telpu, pie ieejas – milzīgs spogulis, kas iedabūts pa bēniņu lūku.

– Vienīgais telpas trūkums – mazie lodziņi, tāpēc, lai iegūtu vairāk gaismas, esmu izvietojis dažādus spoguļus.

Darba zonā – kinozāle un fotostudija. Mēbelēm pievienoti ritentiņi, lai tās varētu ērtāk pārvietot.

– Ik pa brīdim interjers mainās atkarībā no darba situācijas. Te viss ir mainībā!

Par to atgādina arī varenā Budas skulptūra, no kuras tek ūdens, tās čalojošā enerģija liek aizdomāties par nerimtību un attīstību.

Telpas vidū – iespaidīgs kamīns, kurā nereti deg liela svece, tās liesmas izstarotā gaisma attīra vidi no negatīvajām enerģijām.

Koka kāpnes vijas uz guļamtelpu, kurā novietota zema gulta, pie sienas – vērīgās Budas acis…

Uzziņa


Indiešu mēbeles – 4 decorasian

Ozolkoka saplākšņa plaukti un galdi – YSK

Interjera elementi – Alan Deko

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+