Cienīgā spēlē zaudējums pret “SKA” 0

Rīgas ”Dinamo” trešdien četru mājas spēļu sēriju sāka ar zaudējumu 1:2 Kontinentālās hokeja līgas (KHL) līdervienībai Sanktpēterburgas SKA.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Vienīgos ”Dinamo” vārtus guva Mārtiņš Karsums, kurš astotajā minūtē atklāja rezultātu pēc Pola Ščehuras piespēles, kad kanādietis pārtvēra ripu neitrālajā zonā un piespēlēja uz malu ”Dinamo” kapteinim, kurš ar tālu un spēcīgu metienu pārsteidza SKA vārtsargu Iļju Ježovu. Spēles turpinājumā rīdzinieki līdzvērtīgi spēkojās ar pārliecinošajiem favorītiem, aktīvi sākot arī otro trešdaļu, taču nākamie vārtus guva viesi, kad Patriks Tūresens skaitliskajā vairākumā izmantoja ”Dinamo” kļūdu un pārspēja Māri Jučeru, kurš stājies Mikaēla Telkvista vietā, lai gan jau drīz pēc iepriekšējā mača Maskavā tika noskaidrots, ka zviedru vārtsarga trauma nav nopietna.

Trešajā periodā vienu no retajām viesu komandas izdevībām izmantoja Rīgā dzimušais leģendārā PSRS laiku Rīgas ”Dinamo” galvenā trenera Viktora Tihonova mazdēls, arī Viktors Tihonovs, kurš trīs minūtes un 42 sekundes pirms pamatlaika beigām ar asu metienu guva otros vārtus SKA labā.

Rīdziniekiem šī bija pirmā spēle bez komandas veterāna uzbrucēja Aleksandra Ņiživija, kurš sezonu noslēgs Prāgas ”Lev” un kanādiešu aizsarga Metjū Karla, kurš pārcēlies uz Ženēvas ”Servette” Šveices līgā. Šādu spēlētāju pārcelšanās uz citām komandām pirms čempionāta regulārās sezonas beigām parasti liecina, ka atdevēja kluba vadība reāli vairs necer uz labvēlīgu iznākumu – iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

”Dinamo” saglabāja 12. vietu KHL Rietumu konferences turnīra tabulā. Komandai pēc 43 spēlēm ir 15 uzvaras, no tām 12 pamatlaikā, kā arī 28 zaudējumi, no tiem 25 pamatlaikā.

Nākamo spēli četru mājas spēļu sērijā ”Dinamo” aizvadīs piektdien pret Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”. Līdz regulārās sezonas beigām rīdziniekiem atlikušas deviņas spēles no kurām sešas – savā laukumā.