Mobilā versija
+1.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Cietsirdīgi: igaunis mājas pagrabā gadiem turējis skrandās tērptu verdzeni (1)

Ilustratīvs fotoIlustratīvs foto

Foto - Fotolia

Četrdesmit septiņus gadus vecais Igaunijas iedzīvotājs Kaido Mozens piecus gadus mājās turējis verdzeni: 51 gadu vecā sieviete bija ģērbusies skrandās un pārtikusi no ēdiena paliekām, kuras tai pasviestas sākumā Vaiknes ielas mājas pagrabā Tartu un vēlāk neapkurināmā istabā tai pat ēkā, vēsta Igaunijas mediji.

Policija blēdi un krāpnieku Mozenu aizturēja par citiem pārkāpumiem, pretējā gadījumā noziegums pret sievieti varētu arī netikt atklāts. Noskaidrojies, ka savu “verdzeni” vīrietis regulāri sitis savas sievas, bērnu un draugu
klātbūtnē, atņēmis tai invaliditātes pensiju un pabalstus.

Pats Mozens izmeklētājiem apgalvojis, ka esot labdaris, kas sniedzis pajumti cilvēkam bez dzīvesvietas, un sieviete esot varējusi brīvi pārvietoties, jo neesot ieslēgta un nekad neesot badojusies, vēsta postimees.ee.

Martā Tartu apriņķa tiesa piesprieda Mozenam 4,5 gadu cietumsodu un sievietei atņemtās pensijas un pabalstu atmaksu 17 000 eiro apmērā, kā arī nemantisko zaudējumu piedziņu 150 000 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vajadzēja uz mūžu ieslēgt tās sievietes vietā un pret viņu izturēties tieši tāpat! Cietumā viņam būs daudz labāk!

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+