Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
28. novembris, 2016
Drukāt

Cietuma amatpersona piekauj ieslodzīto (1)

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Pagājušajā nedēļā Iekšējās drošības birojs (IDB) prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nosūtījis kriminālprocesu par Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) amatpersonas dienesta pilnvaru pārsniegšanu, lietojot vardarbību pret ieslodzīto.

Šā gada vasarā IDB tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 317.panta 2.daļas pret IeVP amatpersonu, kura, veicot savus dienesta pienākumus, cietuma telpās vardarbīgi izturējās pret ieslodzīto personu, nodarot tai miesas bojājumus.

Šis pants paredz sodīt personu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.

IDB atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+