Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
28. novembris, 2016
Drukāt

Cietuma amatpersona piekauj ieslodzīto (1)

cietums_Sh

Pagājušajā nedēļā Iekšējās drošības birojs (IDB) prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nosūtījis kriminālprocesu par Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) amatpersonas dienesta pilnvaru pārsniegšanu, lietojot vardarbību pret ieslodzīto.

Šā gada vasarā IDB tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 317.panta 2.daļas pret IeVP amatpersonu, kura, veicot savus dienesta pienākumus, cietuma telpās vardarbīgi izturējās pret ieslodzīto personu, nodarot tai miesas bojājumus.

Šis pants paredz sodīt personu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.

IDB atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (32)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+