Mobilā versija
Brīdinājums +15.0°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
28. novembris, 2016
Drukāt

Cietuma amatpersona piekauj ieslodzīto (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pagājušajā nedēļā Iekšējās drošības birojs (IDB) prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nosūtījis kriminālprocesu par Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) amatpersonas dienesta pilnvaru pārsniegšanu, lietojot vardarbību pret ieslodzīto.

Šā gada vasarā IDB tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 317.panta 2.daļas pret IeVP amatpersonu, kura, veicot savus dienesta pienākumus, cietuma telpās vardarbīgi izturējās pret ieslodzīto personu, nodarot tai miesas bojājumus.

Šis pants paredz sodīt personu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.

IDB atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+