Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
28. novembris, 2016
Drukāt

Cietuma amatpersona piekauj ieslodzīto (1)

cietums_Sh

Pagājušajā nedēļā Iekšējās drošības birojs (IDB) prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nosūtījis kriminālprocesu par Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) amatpersonas dienesta pilnvaru pārsniegšanu, lietojot vardarbību pret ieslodzīto.

Šā gada vasarā IDB tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 317.panta 2.daļas pret IeVP amatpersonu, kura, veicot savus dienesta pienākumus, cietuma telpās vardarbīgi izturējās pret ieslodzīto personu, nodarot tai miesas bojājumus.

Šis pants paredz sodīt personu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.

IDB atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (3)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+