×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
29. marts, 2013
Drukāt

Cietumos Lieldienas sagaida ar koncertiem un prāta spēlēm

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas cietumos ieslodzītie Lieldienas sagaida ar dievkalpojumiem, koncertiem, pašu sarūpētām izstādēm, kā arī sporta un prāta spēļu turnīriem, aģentūra LETA uzzināja Ieslodzījuma vietu pārvaldē.

Iļģuciema cietumā jau otrdien tika organizēta radošo darbu diena “Lieldienas gaidot”. Ieslodzītās pavāru darbnīcā krāsoja olas, cepa pīrāgus, kēksus un gatavoja pashu. Darbojās arī drēbnieku darbnīca, kurā sievietēm bija iespēja izgatavot dažādus suvenīrus, batikot salvetes un šalles, kā arī veidot citas interesantas lietas.

Savukārt Lieldienu rītā Iļģuciema cietumā tiks noturēta Romas Katoļu baznīcas mise, viesosies arhibīskaps Jānis Vanags, kā arī skanēs Latvijas Pestīšanas armijas kristīgo mūziķu grupas “Shalom” koncerts.

Arī pārējās Latvijas ieslodzījuma vietās notiks Lieldienu dievkalpojumi un garīgie koncerti. Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem iecerēts talantu konkurss “Pavasara lāse”, zīmēšanas konkurss “Lieldienas – dzīvības svētki” un viktorīna “Lieldienu tradīcijas”.

Liepājas cietumā svētku dienās notiks ieslodzīto mākslas darbu izstāde “Mana Lieldienu ola” un notiesāto mūzikas grupas koncerts. Paredzēta arī olu krāsošana un ripināšana.

Jelgavas cietumā viesosies Vasarsvētku draudze “Žēlastība” ar viesiem no Norvēģijas. Daugavgrīvas cietumā notiesātie sacentīsies intelektuālajā spēlē “Brein rings”, bet pārējos cietumos notiks volejbola, novusa, šaha un citu spēļu turnīri. Gandrīz visās ieslodzījuma vietās paredzēti arī Lieldienu dievkalpojumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+