Mobilā versija
+19.3°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Cietums par Eiropas līdzekļu izkrāpšanu (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi reālus cietumsodus trīs personām par mēģinājumu izkrāpt Eiropas struktūrfondu līdzekļus.

Divām no apsūdzētajām personām tiesa piemēroja brīvības atņemšanu uz diviem gadiem, savukārt vienam apsūdzētajam – brīvības atņemšanu uz trīs gadiem. Apsūdzība liecina, ka personas izveidoja fiktīvu darījumu ķēdi par zemes darbu iekārtas iegādi, apzināti nepamatoti paaugstinot izmaksas, kas reāli nav radušās, jo iekārtas tika iegādātas citur par daudzkārt zemāku cenu. 2010. gadā ticis nepamatoti pieprasīts no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras attiecīgam uzņēmumam atbalsta finansējums 64 000 latu (91 063) eiro apmērā, ko aģentūra atteicās atmaksāt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevar būt, ka tik vienkārši!

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+