Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Cietums par Eiropas līdzekļu izkrāpšanu (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi reālus cietumsodus trīs personām par mēģinājumu izkrāpt Eiropas struktūrfondu līdzekļus.

Divām no apsūdzētajām personām tiesa piemēroja brīvības atņemšanu uz diviem gadiem, savukārt vienam apsūdzētajam – brīvības atņemšanu uz trīs gadiem. Apsūdzība liecina, ka personas izveidoja fiktīvu darījumu ķēdi par zemes darbu iekārtas iegādi, apzināti nepamatoti paaugstinot izmaksas, kas reāli nav radušās, jo iekārtas tika iegādātas citur par daudzkārt zemāku cenu. 2010. gadā ticis nepamatoti pieprasīts no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras attiecīgam uzņēmumam atbalsta finansējums 64 000 latu (91 063) eiro apmērā, ko aģentūra atteicās atmaksāt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevar būt, ka tik vienkārši!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+