×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2013
Drukāt

Čigāne kļūs par FM parlamentāro sekretāri (2)

FOTO: LETAFOTO: LETA

11.Saeimas deputātu kandidāte Lolita Čigāne piedalās diskusijā "Kā valsts nozagšana ietekmē ikvienu no mums".

“Vienotības” Saeimas deputāte un frakcijas vadītāja vietniece Lolita Čigāne kļūs par Finanšu ministrijas (FM) parlamentāro sekretāri.

Čigāne aģentūrai LETA apliecināja, ka šis jautājums tika apspriests šodien “Vienotības” frakcijā. Pēc detalizētas un garas diskusijas frakcijas sēdē finanšu ministrs Andris Vilks (V) aicinājis Čigāni uzņemties šo amatu, un viņa piekritusi.

Čigāne darbu FM sāks tuvākajā laikā, apvienojot šo darbu ar Saeimas deputātes pienākumiem.

“Lai stiprinātu Finanšu ministrijas un Saeimas sadarbību sekmīgai budžeta pieņemšanai, esmu nolēmis par ministrijas parlamentāro sekretāri iecelt Lolitu Čigāni. Viņas pieredze Saeimā, aktīvi piedaloties frakcijas un pašvaldību komisijas darbā, man rada pārliecību, ka Lolita Čigāne godam tiks galā ar parlamentārās sekretāres pienākumiem,” paziņojumā medijiem norāda finanšu ministrs.

Čigāne, pildot parlamentārās sekretāres pienākumus, nodrošinās informācijas un viedokļu apmaiņu ar parlamentu, it īpaši piedaloties Saeimas Budžeta komisijas sēdēs.

Čigāne absolvējusi Londonas Ekonomikas skolu, iegūstot zinātnes maģistru politiskajā ekonomikā.

Savas darba gaitas Čigāne sāka 1993.gadā kā zviedru valodas tulks zviedru uzņēmumos un organizācijās. Turpmākajos gados strādājusi par korespondenti, priekšvēlēšanu kampaņu projektu vadītāju, sabiedriskās politikas projektu vadītāju. No 2008.gada līdz 2010.gadam bijusi ”Sabiedrības par atklātību – Delna” padomes priekšsēdētāja. No 2005.gada aptuveni 15 Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas vēlēšanu novērošanas misijās strādājusi kā misijas vadītāja vietniece, politiskā analītiķe un kampaņu finansēšanas eksperte.

FM parlamentārā sekretāra amats ir vakants kopš marta vidus, kad finanšu ministrs no šī amata atbrīvoja Karīnu Kornu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+