×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
16. februāris, 2016
Drukāt

Čigāne: “Vienotībai” jādomā, kas turpmāk to vadīs (12)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Vienotībai” ir jādomā par to, kas turpmāk vadīs šo politisko spēku, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja partijas tā dēvētā liberālā spārna pārstāve Lolita Čigāne.

“Nemainīgs konstanti paliek tikai akmens. Gatavojoties kongresam, “Vienotībai” ir jādomā par to, kas turpmāk vadīs “Vienotību” – ar kādām pieejām un idejām,” teica Čigāne. Jautāta, cik liels atbalsts ir partijas tagadējai vadītājai Solvitai Āboltiņai, Čigāne norādīja, ka nav šādus mērījumus veikusi.

“Es neesmu šādus mērījumus veikuši. Esošajai vadītājai ir savi atbalstītāji, kā arī ir cilvēki, kas uzskata, ka ir pieļautas kļūdas,” teica Čigāne.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka “Vienotība” pirmdien valdes sēdē sprieda par Viņķeles un Čigānes iespējamo izslēgšanu no partijas, ko rosināja vairākas “Vienotības” reģionālās nodaļas. Iesniegumi no partijas Liepājas, Neretas, Rēzeknes un Rīgas nodaļām nodoti izvērtēšanai “Vienotības” Ētikas komisijai.

Iesniegumā partijas biedri no vairākām nodaļām pārmet Viņķelei un Čigānei ētikas neievērošanu. Abas politiķes ietilpst tā dēvētajā partijas liberālajā spārnā jeb sešiniekā, kuram bijis domstarpības ar partijas vadību par vairākiem jautājumiem.

Tāpat “Vienotības” valde pirmdien pieņēma lēmumu 29.oktobrī sasaukt partijas ārkārtas kongresu. Partijas valde līdz ārkārtas kongresam sagatavos nolikumu ar prasībām, kādas būs nepieciešamas “Vienotības” valdes locekļiem un potenciālajam partijas vadītājam.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Spriežot pēc Āboltiņas atbalstītāju prastajiem komentāriem par Čigāni un Viņķeli, varam redzēt šo cilvēku IQ līmeni.
  Nožēlojami, ka viena autoritāra “vadone” iznīcina normālu eiropeisku partiju. Acīmredzami, ka viņa neredz, ka nākošajās vēlēsanās viņu neievēlēs, ja jau reitings ir – 60!

 2. Savāc savu draudzeni Ilzīti un čau, vācieties taču projām abas. Vai nav neērti turpināt graut partiju, vai jums vēl nepietiek. Man jautājums – cik jums abām samaksāja par Vienotības dezorganizēšanu, visticamāk, no Puzes bankas? Tādas stulbības, ar tādu nodevību par velti nenodarbojas.

  Bet to jūs neapzinājāties, ka jūsu politiskā karjera ir beigusies, meklējiet darbu, nodevējus nekur, nekad neciena, iznīcina, šeit poliiski.

  Man nepatīk Solvitas rīcība, viņai jāatkāpjas, kaut viņa ir stipras sieviete, gudra, gudrāka par jums abām kopā 5 reizes, bet diplomātijas kā jau sievietei – trūkst. Bet jums abām – Ārā no Latvijas, von ot sjuda.

 3. Kas Vienotību vadīs? Atbildēt

  Uz šo jautājumu būtu vieglāk atbildēt, ja čekas maisus atvērtu tūlīt — kā to sen jau bija jādara.

 4. Vēl viena pļāpiņa, kas neko nedara, bet spriedelē.

 5. Ārkārtas kongress 29. oktobrī ir ņirgāšanās par grimstošo partiju – to atkal rudā shēmotāja izdomāja, lai savas amata pilnvaras pastieptu garumā?

 6. Vai tad Čigānes kundzei nav zināmi kādi lāga bezdarbnieki homoseksuāļi no Mozaīkas draugiem?

 7. Vai tad Čigānes kundzei nav zināmi kādi lāga bezdarbnieki homoseksuāļi no Mozaīkas draugiem?

 8. Ārkārtas kongress 29. oktobrī ir izsmiekls – to atkal rudā shēmotāja izdomāja, lai savas amata pilnvaras pastieptu garumā?

 9. Precizēsim, – Āboltiņa nevis “vada”, bet “izvada”, pie tam ( ar kamparzaķu palīdzību) ļoti veiksmigi

Draugiem Facebook Twitter Google+