×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. marts, 2016
Drukāt

Čigāne: “Vienotībai” šobrīd būtiski sakārtot iekšējās lietas (15)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Vienotībai” šobrīd būtiski sakārtot iekšējās lietas, pirms apsvērt jaunu cilvēku piesaisti partijai, sarunā ar aģentūru BNS pauda Saeimas deputāte Lolita Čigāne (“Vienotība”).

“Šobrīd partijā ir ļoti daudz spējīgu politiķu, no kuriem daudzi ir arī ar vadības potenciālu un spēju veidot partijas atjaunošanos. Tāpat “Vienotībai” šobrīd nepieciešams sakārtot iekšējās lietas, pirms apsvērt jaunu cilvēku piesaisti partijai,” norādīja Čigāne.

Jautāta par to, cik lielā mērā “Vienotības” politisko atveseļošanos noteiks politisko alternatīvu esamība, Čigāne norādīja, ka nevēlas spekulēt par šo jautājumu, bet uzsvēra, ka Latvijas sabiedrība ir pelnījusi, ka esošās partijas spēj veiksmīgi atjaunoties.

Sestdien, 12.martā, Liepājā notiks “Vienotības” reģionālo nodaļu sapulce , kurā tiks lemts par ārkārtas kongresa datumu un pašreizējās partijas valdes darbu.

“Vienotības” Liepājas nodaļa uzskata, ka kongresam ir jānotiek jau maijā, lai pa vasaru jaunā valde varētu sastrādāties.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Nebalsošu par Vienotibu Bet Tu daudz necepies būs vairāk laika spekulēt ar lakatiņiem. Skuju taku Jums

 2. ar blakts neatlaidību
  lien pie siles … 🙂

 3. Mūsu partijas, tai skaitā V, ir godam pelnījušas nogrimt pēc šādas LIETU KĀRTOŠANAS. Bet par to nav jābēdā: dabas likumi paģēr, ka pavieglākās frakcijas tai vai citā veidolā atkal nenovēršami uzpeldēs …

 4. Lolita, savāc savas “šmotkas”, viņķeli un praidistus un vācies projām no Vienotības vismaz 101 km attālumā, lai nevarētu pat sajust tavu smaku. Vai tad neko nedabūji par partijas graušanu?
  Un tu vēl plāno kaut ko “sakārtot” – kas nozīmē tālāk graut Vienotību?

  Kārtojiet savas “iekšējās lietas” ar Viņķeli viņas tētinu, ar nodevēju Loskutovu.

  Nevainojams un godājams ir Judins, lieciet viņu mierā.

 5. Iespējams,ja būtu citi instrumenti un mazāk bābu,tas viss atnestu labumu vienotībai.Tagad,pēc vidiņa un citiem demaršiem(vinķeles,utt)Es trīsreiz padomāšu,un – NEBALSOŠU!To veceņu tur ir par daudz!

 6. Faktiski rezultāts partijas likvidēšanai ar šīs intrigantes čigānes un Ilzes Viņķeles un kopā sešinieka nodevību panākts – scenārijs viens un tas pats – nomelnot vadītāju -“bez A”, tad mēs ar V u + sešinieks. Vai tad šis “sešinieks” nedabūja naudiņu savā sānu kabatā? Neticu, ka nē.

  Un paskatieties, ka šī “Viņķele” katru dienu, katru mirkli plātās TV un citos masu medijos, internetā – laikam kā galvenā nodevēja, no masu mediju praidistu puses tiek “cienīta” un godā celta.
  Protams, t.s.”reģioni” ir spiesti neviltoti iet citu ceļu – pārvēlēt visu valdi un vadītāju. Pareizi, jo nodevēji panākuši tik lielu panākumu, ka Solvita ir zaudējusi, kaut 500 % aplami un netaisnīgi nomelnota. Solvita nez uz ko vēl cer un neatkāpjas, ko vajadzēja darīt vēl pirms Straujumas nobīdīšanas malā. Solvitas nediplomātija zaudējusi.
  Man kaut kādas sazvērestības rodas, ka Āboltiņa arī ir iekļāvusies partijas nodevēju sarakstā jau no Rīgas domes vēlēšanu laika, kad izraudzīja par domes vadītāja kandidātu Ēlerti, galīgi aplamu kandidātu. Solvita “pamazām rīkojas”? Man nav cita viņas prestiža tulkojuma. Te klāt Zaķis, divreiz caurkritušais, te Straujumas gāšana no iekšienes ar Solvitas svētību un kladzināšanu, ka valdība kritīs vai tml.

  Latvijas ienaidnieku graušanas mērķis ar saukļiem “gods kalpot Latvijai”
  ieņem savu vietu un ja Vienotība kongresā neizslēgs no biedru skaita visas viņķeles, zaķus, čigānes, loskutovus, partijas “pareizo” biedru balsu pirkšanas atmaskotāju Vidiņu, tos, kuri noveda partiju pie valsts finansējuma zaudēšanas – partija neatdzīvosies un ļaunums būs uzvarējis. Varbūt pat Solvitu ir jāizslēdz.

  Ētikas komisijai nepieciešams izskatīt visu partijas blēžu rīcību un likt priekša kongresam partiju iztīrīt.
  Variantu nav, partiju jātīra un jāievēl svaigu valdi.

 7. Lietas jau sen būtu sakārtojušās, ja no partijas būtu izmestas varaskārās viņķeļčgānes.

 8. …un vienu veiksmīgu grāmatvedi!

 9. Pietiek jau ar vienu veiksmes stāstu!

 10. “Vienotībai jāseko Tautas partijas piemēram!

 11. Vienotībai ir jāpašlikvidējas par valsts nodevību. Visa Latvija jau viņu ienīst, sevišķi viņu bijušie vēlētāji kam no kauna jālien par to ka balsojuši par velcomistiem baltās rases iznīcinātājiem.

 12. šitā nesimpātiskā skandāliste un Viņķele ir jāpadzen un viss.

 13. Tas būtu vienkārši darāms. Čigāne, Viņķeļe izstājas no partijas un lietas sakārtojas.

  • Cik liela vaina te ir Čigānei un Viņķelei, bet lielākā afēriste ir Āboltiņas k-dze, kas pat šodien pamanījās nozust no atbildības savu biedru un cilvēku priekšā.

  • lai ierij pusspaini pretcaurejas tabletes,ja nosprāgs,tad grindekss atkal vārīsies!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+