×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. marts, 2017
Drukāt

Cik gan viegli pie lielveikala ir dabūt 25 eiro sodu! (12)

Sodītā Liene. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu" sižeta.Sodītā Liene. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu" sižeta.

Iepirkšanās lielveikalā Lienei iznākusi krietni dārgāk nekā viņa bija iecerējusi. Iznākot no veikala, viņu sagaidījis pārsteigums – soda kvīts par 25 eiro.

Viņa savā pieredzē dalījusies ar citiem. Līgumsodu pagaidām viņa nesteidzas apmaksāt, jo vēlas noskaidrot visus apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Šodien sañèmu šàdu cedeli par 25 Eur pie Stirnu 31 SuperNeto (biju veikalá 5-10 min). Vèl diezgan nesen tur šie izdzimteñi – citypark nebija ieperinàjušies. Laikam arî vairs neapmekléšu veikalus, kuru stàvvietas nodotas šim kantorim. Uzreiz minéšu, ka pie Alfas tomèr tas ir ieviesies civilizèti, bet nu šodienas gadîjums liek pieñemt šàdu lèmumu.

 2. Tie sodu licēji ir kaut kāda Rīgas domes mafija sadarbībā ar City Park un vēl Co, kam izīrēti laukumi pie lielajiem veikaliem. Tā sērga iet plašumā. Jautājums, cik par šiem darījumiem tiek ķepā domniekiem. Ļoti skaisti iznomātas ielas pie Centrāltirgus un CSDD. Pietiek apstāsties pie zivju paviljona, lai izlaistu pasažieri, kad firmas dienderis jau klāt un liek maksāt par stāvēšanu. Pie CSDD laikam 4 bezmaksas stāvvietas, tā ka ir “brīva izvēle”. Kam tās firmas pieder? TV izmeklēšanas cienīgs jautājums.

 3. lai apgriž nagus, varbūt tie traucēja pareizi ievadīt numuru.

 4. Varbūt ir iespēja uzzināt tos veikalus, kur atrodas minētā firma. Ja pircēji nebrauks uz to veikalu, varbūt arī veikals sāks domāt, ka kaut kas jāmaina. Vārdu sākot izskatās pēc privāta reketa.

 5. Jautājums juridiski zinošiem:
  1. Vai par ceļa zīmes neivērošanu var uzlikt līgumsodu?
  Jā PP vai CP var uzlikt sodu par zīmes neievērošanu, bet privāts kantoris līgumsodu?
  2. Kā privātais kantoris iegūst fiziskas personas datus (pēc mašīnas nummura), lai vērstos pret to? Vai CSDD ir tiesīgs ar šādiem daiem apgādāt kaut kādu stāvvietas firmu???????

 6. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 7. Nē balto apkaklīšu reketam Rīgas ielās!

  Iesaku visiem ignorēt CityPark, nemaksāt viņiem nu par parkošanos, ne vēl jo vairāk mistiskos līgumsodus!

  Cik esmu runājis ar cilvēkiem kas šajā kompānijā strādājuši, šīs soda naudas , jeb līgumsodi arī ir viņu patiesais bizness! Padomājiet paši, cik var dabūt no mašīnas īpašnieka kas samaksā par pakalpojumu un cik var izspiest par mistisko līgumsodu!

  Otrs arguments, pat tad ja viņi jums sūtīs draudu vēstules un nodos parādu parādu piedziņas uzņēmumiem (kas ir Max ko var izdarīt), Jums viņi vnk jāignorē!

  Protams viņu vēstules un tajās izteiktie draudi sagādās psihiloģiskas neērtības, bet ja Jūs būsiet stingri savā raksturā, tad Jums maksāt nevajadzēs, jo opcija piedzīt naudu caur CSDD nav šo krāpnieku arsenālā!

  Līdz ar to, parkojamies un nemaksājam!

  Nē balto apkaklīšu reketam Rīgas ielās!

 8. Pirmkārt, nemaksājiet nevienam neko, nekad un nekādos apstākļos – pat tad, kad jums arī nav taisnība!
  Otrkārt, vnk. vairs nebrauciet arī uz šādiem veikaliem!

 9. Šī pati sērga ir Jelgavā, pilnīgs ab..ebons, kaut kur maziem burtinjiem ir uzrakstīts, ka šeit(pie vivo centra rimi) itkā ir maksas stāvvieta un kaut kur ir jāregistrējas, shēma ir elementāra- tiek spēlēts uz to ka nepamanīsi ka ir maksas stāvvieta- starp mašįnām klīst kautkādā formā dārzenis, kurs visu laiku čeko savā aparātā ir vai nav ieregistreeta mašīna un sanāk tā, arī ja tu gribi un zini ka jāpieregistrejas, bet, kamēr tu ej līdz aparātam paiet pāris minūtes, pa to laiku tevi jau noštrāfē un gali ūdenī. Perfekta shēma ar pašvaldības iesaisti un savu piedzinjas kantori. Pašvaldība- firma kas strādā uz ab…ebonu- savs piedzinjas kantoris- krāpšana grupā ar iepreikšēju nodomu+ droši kādam ir vēl ljaunprātīga dienesta stāvoklja izmantošana!

  Risinājums jums – metiet ārā soda kvītis , sūtiet pāris mājas tālāk piedzinējus un galvenais neko nemaksājiet, jo: šajās stāvvuetās neviens nevar pierādīt auto novietošanas laiku un līdz ar to soda uzlikšanas brīdī es eju uz automatu registrēt auto un pa to laiku mani soda- PIERĀDIET ka tā nav- un lieta beidzas!

 10. milie cilveki vienkarsi to aparatu sasist lupatas un to ari izdarisim kropli noladetie

 11. Iesaku neizmantot lielveikalus kur ir sadas stavietas.Mus ir daudz lielveikali kur var novietot auto bez maksas.Ko tad daris zemes iepaksnieki?Naudinu nesanems,Es vinas vieta tas naudu vinam rikle iespiestu lai aizrijas.

 12. Pietiek kādam migrantam piezvanīt uz PP, lai Tarasova (?) kungs atsūtītu savu darbinieci “pārkāpuma” noformēšanai (pārkāpums ir tajā apstāklī, ka aborigēns iedrošinājies nolikt savu mašīnu it kā migranta vietā), kad tas momentāli tiek izpildīts… Tiku sūdzējies Tiesībsargam, kas pamācīja nebendēt nervus, jo ar Ušaka mafiju cīnīties esot bezjēdzīgi…

Draugiem Facebook Twitter Google+