Mobilā versija
+15.1°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
20. novembris, 2013
Drukāt

Cik ilgā laikā sieviete izlieto 20 litrus šampūna un 15 kilogramus lūpu krāsas? (6)

© VILevi - Fotolia.com© VILevi - Fotolia.com

Desmit gadu laikā sieviete izlieto 20 litrus šampūna, 15 kilogramus lūpu krāsas, kā arī piecus litrus smaržu, liecina tirdzniecības centra “Domina Shopping” apkopotā informācija.

Aptaujājot pircēju iecienītākos “Domina Shopping” veikalus, tirdzniecības centrā izveidota izstāde – “10 gadi modē”.  Uzskatāmi infografiki sniedz ieskatu, kā pēdējo desmit gadu laikā mainījušies iepirkšanās paradumi un modes tendences Latvijā, kā arī iezīmē, kuras no precēm šo gadu laikā ir bijušas vispieprasītākās. Izstāde tiks atklāta 21. novembri, plkst. 17.00 un būs apskatāma 8. decembrim.

Izstāde “10 gadi modē” veidota tirdzniecības centra desmit gadu jubilejas ietvaros, un tajā apkopota tirdzniecības nomnieku sniegtā informācija desmit dažādās kategorijās – sieviešu apģērbs, vīriešu apģērbs, kosmētika, mobilie telefoni, apakšveļa, rotaļlietas, apavi, aksesuāri, somas.

Tāpat izstādē apkopoti interesanti fakti par pašu tirdzniecības centru, Izstāde 10 gadi modē sniegs iespēju uzzināt, cik somas desmit gadu laikā nonēsā Latvijas sievietes, kurš ir dāmu iecienītākais krūštura izmērs, cik kreklu un bikšu iegādājas Latvijas vīrieši. Tāpat noskaidrots, kuras ir iecienītākās bērnu rotaļlietas, populārākās multfilmas un citi fakti.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Par šampūnu varētu būt patiesība, bet 15 kg lūpukrāsas – neiespējami

  2. Ooo ka tas var but

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+