Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Cik labs ir jūsu miegs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Sleepace” laidusi klajā miega novērtēšanas sistēmu “Nox Smart Sleep System”, kas novēro jūsu miegu un rekomendē, kā to uzlabot.

“Nox” sistēmas miega novērotājs “RestOn” ir gara no mikrošķiedras veidota saite, kurai jāatrodas starp gultas matraci un palagu. Ierīce ievāc informāciju par jūsu gulēšanas paradumiem, sirds un elpošanas ātrumu un ķermeņa kustībām nakts laikā. Iegūto informāciju nosūta uz “Nox” lietotni, kas iesaka, kā varētu uzlabot miega kvalitāti. “RestOn” informāciju nogādās arī “Nox” gaismas sistēmai. Vadoties pēc jūsu miega cikla, gaisma no rīta jūs pamodinās vai vakarā spēlēs nomierinoša mūzika pirms miega, un sistēma pati izslēgsies. Viss miega kvalitātes noteikšanas komplekts maksā ievērojamus 250 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+