Horoskopi un mistika
Horoskopi

Cik lielā mērā katra zodiaka zīme prot mācīties no savām kļūdām. Un kā ar tevi? 0

Ilustrācija – Fotolia

Pasaulē nav divu vienādu cilvēku, taču kopīgs ir tas, ka mēs visi pieļaujam kļūdas. Kļūda var notikt darbā: piemēram, tu vari nepareizi izveidot atskaiti vai sabojāt pasūtījumu. Tu vari pieļauti kļūmi attiecībās, izvēloties “ne savu” cilvēku. Neatkarīgi no tā, cik liela vai maza ir kļūda, vienīgais, kas ir svarīgi, ir tas, kā mēs no tās mācāmies. Kādu labumu katra zodiaka zīme var iegūt no šādām dzīves mācībstundām?

Horoskopa zīmes šajā rakstā sakārtotas dilstošā secībā, sākot no tās, kas visuzcītīgāk mācās no savām kļūdām, un beidzot ar to, kas no savām kļūdām nemācās.

1.Jaunava
Jaunavas cītīgi mācīsies no savām kļūdām, jo tās vienmēr un visu detalizē, analizē, sadala pa molekulām. Šīs zīmes pārstāvji pastāvīgi uzdod jautājumu, kāpēc un kad notikusi kļūme. Pēc visām pārdomām Jaunava, visticamāk, izdarīs pareizos secinājumus par to, kā turpmāk no šādām kļūdām izvairīties.

2.Mežāzis
Mežāži izvirza sev visai augstus standartus, kā rezultātā viņi neizbēgami pieļauj kļūdas. Taču šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir paškritiski un godīgi pret sevi, tāpēc bez ierunām atzīst savu kļūdu. Mežāži strādās pie tā, lai savas kļūmes labotu vai pie tā, kas pamudināja tās pieļaut.

3.Zivis
Zivis ir viena no nesavtīgākajām zodiaka zīmēm. Ja Zivis jūt, ka ir pieļāvušas kļūdu un tas ir ietekmējis citus cilvēkus, tās visiem spēkiem centīsies nogludināt un izlabot šo kļūmi, jo šīs zīmes pārstāvji prot izdarīt secinājumus, gūt mācību un izvairīties no kļūdām nākotnē.

4.Svari
Svari ir līdzsvara zīmei, kurai par jebkuru cenu nepieciešams miers un harmonija. Kad Svari kļūdās, viņi jūtas neveikli, tāpēc sarkst un sakautrējas, bet pēc tam, sakožot zobus, mācās no savām kļūdām. Svari neapstāsies, kamēr nejutīs, ka ir visu nogludinājuši un izlabojuši.

5.Dvīņi
Savukārt Dvīņi nav pieraduši mācīties no savām neveiksmēm, jo ir absolūti neprognozējami cilvēki. Lai gan uzteicami ir tas, ka Dvīņi periodiski tiecas aizdomāties par savu uzvedību. Šis fakts liek viņiem aizdomāties par to, ko viņi sastrādājuši un kā to labot.

6.Vēzis
Vēži ir pārāk pieķērušies cilvēkiem un apkārtesošajām lietām. Šīs zīmes pārstāvju kļūdas un kļūmes ietekmē viņu morālo pašsajūtu un spēju strādāt. Lai izrautos no šāda emocionāla haosa, Vēzis ilgi pārdomās to, ko viņš izdarījis nepareizi un pacentīsies neko tādu vairs nekad nepieļaut.

7.Auns
Kad lieta nonāk līdz kļūdu un neveiksmju novērtēšanai, Auns var uzvesties divējādi. No vienas puses, šīs zīmes pārstāvji ir ļoti ietiepīgi un tic, ka viņa darbības vienmēr ir attaisnojamas un taisnīgas. No otras puses, Auns ir prātīgs un racionāls cilvēks, tāpēc pilnībā spēj noskaidrot, kāpēc un kā ir pieļāvis kļūdu.

8.Vērsis
Vērsis ir neprātīgi, neprognozējami un neloģiski spītīgs – tā ir viņa galvenā nelaime. Sākumā viņš nekad un neparko neatzīs kļūdu un attaisnosies vai aizsargāsies. Taču nedaudz laika un pūļu, un galarezultātā šīs zīmes pārstāvji sapratīs, ka viņiem vajag laboties.

9.Ūdensvīrs
Ūdensvīrs nemīl nekādas emocionālas vai ļoti dziļas sarunas. Ja viņš sajutīs, ka viņam gāžas virsū pārāk daudz pretenziju vai atbildības par sastrādāto, viņš centīsies aizbēgt un noslēpties, nevis censties noskaidrot, kāpēc un kur viņš pieļāvis kļūdu. Viņš izvēlas aizvērt acis un to neredzēt.

10.Strēlnieks
Strēlnieks, kā likums, vairāk domā par sevi. Viņš ir impulsīvs un nepacietīgs, tāpēc viņam nav ne laika, ne vēlmes analizēt savas kļūdas. Šīs zīmes pārstāvji mīl savu brīvību, un tad, ja to kaut kas apdraud, viņi par sevi negalvo. Tādējādi viņi pieļaus vienas un tās pašas kļūdas vēl daudz reižu, pirms sapratīs, cik tas ir slikti.

Saistītie raksti

11. Skorpions
Skorpionam raksturīgas pārāk spēcīgas emocijas. Viņš ir greizsirdīgs, drūms, noslēgts un ne vienmēr spēj atmest emocijas, pieļaujot kļūdas. Kopumā viņam nav nemaz tik grūti mācīties no savām kļūdām, taču tas var notikt tikai tajā gadījumā, ja Skorpions pats gribēs atjaunot taisnīgumu.

12. Lauva
Lauva vienmēr ir pilns iedomības un ietiepības. Viņš neklausīs cita cilvēka padomiem, lai gan dziļi sirdī zinās, ka sarunbiedram ir taisnība. Lauvam ir neticami grūti atzīt, ka viņš nav ideāls, un tāpēc no savām kļūdām mācīties nevēlas, uzskatot, ka tik karaliskai būtnei kā viņš tas nav vajadzīgs.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv