×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. februāris, 2014
Drukāt

Cik lielas prēmijas saņems kamaniņu sportisti? (3)

foto: EPA/LETAfoto: EPA/LETA

Latvijas kamaniņu braucēji Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis, Andris un Juris Šici par izcīnīto bronzas medaļu komandu stafetē Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos katrs var saņemt līdz 38 418 eiro pēc nodokļu nomaksas, aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Jautājums par to, kā naudas balvas tiks piešķirtas Šiciem, kuri izcīnījuši divas bronzas medaļas, tiks vērtēts Nacionālajā sporta padomē.

Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā, un naudas balvu apmēram komandas treneri un apkalpojošais personāls kopā varētu saņemt līdz 76 836 eiro. Ministrijā gan norāda, ka šī summa arī būs atkarīga no Nacionālās sporta padomes lēmuma, proti, ja Šici saņems naudas balvas tikai par bronzas medaļu kamaniņu divniekos, tad naudas balvas apmērs Tīrumas un Rubeņa treneriem un personālam būs līdz 38 418 eiro. Attiecīgi Latvijas Kamaniņu sporta federācija par sportistu komandas sasniegumu var saņemt līdz 35 572 eiro sporta veida attīstībai.

Kā ziņots, Šici arī par bronzas medaļas iegūšanu kamaniņu sporta divnieku sacensībās XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos katrs var saņemt naudas balvu līdz 38 418 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Viss godam nopelnīts.Malači!

  2. Ak kungs ….. sportisti knapi atbraukuši mājās …. jau sākam līst citu makos iekšā …. ne kauna ne goda …. ko ir pelnījuši to arī saņems …. kāda te kuram daļa …. tiešām kretīni ….

  3. Divreiz Latvijas karogs pasaules mastā.Kauns būs varai,ja neprēmēs par KATRU panākumu.Tad Prezidents un Āboltiņa var nebraukt zīmēties nākošreiz.Šos abus pasaule pat nezin, bet Latvijas sportistus un valsti ierauga visi.Prēmēšanas noteikumiem jābūt godīgi “iecirstiem akmenī”.Ja notiks prēmiju spēlītes, tad tā būs kārtējā uzticības devalvācija varai.

Draugiem Facebook Twitter Google+