×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
2. marts, 2015
Drukāt

Cik Melbārdis un Dreiškens saņems par PČ sudrabu?

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas bobslejisti Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens par pasaules čempionātā bobslejā divniekiem izcīnīto godalgu var pretendēt uz naudas balvu līdz 12 806 eiro apmērā katrs.
Kā aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM), arī Melbārža un Dreiškena treneri un apkalpojošais personāls kopā var pretendēt uz naudas balvu līdz 12 806 eiro apmērā, bet Latvijas Bobsleja un skeletona federācija par Melbārža un Dreiškena sniegumu var saņemt līdz 35 572 eiro bobsleja sporta veida attīstībai.
Savukārt kamaniņbraucēji Andris un Juris Šici par Eiropas čempionātā kamaniņu sportā divniekiem izcīnīto bronzas medaļu var pretendēt uz naudas balvu līdz 3841 eiro apmērā katrs. Arī Šicu treneri un apkalpojošais personāls kopā var pretendēt uz naudas balvu līdz 3841 eiro apmērā.
Šici, kā arī Elīza Tīruma un Inārs Kivlenieks par Eiropas čempionātā kamaniņu sportā stafetē izcīnīto bronzas medaļu var pretendēt uz naudas balvu līdz 3841 eiro apmērā katrs. Savukārt viņu treneri un apkalpojošais personāls (kopā) var pretendēt uz naudas balvu līdz 7682 eiro apmērā. Latvijas Kamaniņu sporta federācija varētu saņemt līdz 35 572 eiro kamaniņu sporta veida attīstībai.
IZM vērš uzmanību uz to, ka, ja sportistam individuālajos sporta veidos gadā ir vairāki sasniegumi, par kuriem saskaņā ar šiem noteikumiem var tikt piešķirta naudas balva, naudas balvu sportistam, viņa treneriem, sportistu apkalpojošiem sporta darbiniekiem un attiecīgajai sporta federācijai piešķir tikai par to sasniegumu, par kuru šajos noteikumos noteikts lielāks naudas balvas apmērs.
Kā ziņots, Latvijas vadošais bobsleja pilots Oskars Melbārdis svētdien izcīnīja dalītu otro vietu Vācijas trasē Vinterbergā notiekošajā pasaules čempionātā divniekiem.
Latvijas bobsleja vēsturē šis ir labākais sasniegums pasaules čempionātos. Līdz šim augstāko vietu šādās sacensībās bija sasniedzis pilots Jānis Miņins, kurš 2009.gadā četriniekos tika pie bronzas medaļas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+