×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. augusts, 2012
Drukāt

Cik ministru, tik versiju


Nesaprotu, kā ministriem nav vienāda skatījuma uz laukiem… Tagad labklājības ministre Viņķeles kundze izdomājusi, kā risināt Zemkopības ministrijas problēmas un maksāt tiem, kas pārcelsies uz turieni, kur ir darba vietas, – protams, prom no laukiem. 


 

Laukos vēl dažās ulmaņlaika celtās lauku mājās dzīvo pa vientuļam pensionāram, kam vajag gan malku sazāģēt, gan zāli appļaut, gan govij sienu sagādāt. Izpalīgu ir palicis gaužām maz. Daudzi nodzērušies, daudzi zaudējuši darba tikumu, bet spējīgākie ir ārzemēs – lauki tukšojas, daudz pamestu lauku māju, nezālēs ieaugušas. Tad nu ministre grib veicināt šo lauku iztukšošanas procesu, lai paliek tikai ārzemnieki ar Latvijā izpirkto zemi.

Nupat Puntuļa k-gs kā kultūras ministres padomnieks domās par lauku klubiem. Tie tiešām ir izremontēti. Bet kur būs tie, kas piedalīsies kultūras dzīvē, vai 80 gadus veci večuki?

Arī skolas ir sakārtotas, bet cik bērnu ir klasē, sevišķi pirmajās klasēs? Cienījamais Ķīļa k-gs apgalvo, ka cīnīsies, lai skolas pastāvētu, un tas viss ir ļoti pareizi.

Tad nu rodas jautājums – vai ministri nevar Rīgā satikties, vai ir tik tālu viens no otra, lai nolemtu, vai lauciniekiem būt vai nebūt latviešu tautas daļai, vai apzināti atdot zemi dāņiem, zviedriem, vāciešiem, kas jau daļēji ir noticis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+