×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Cik noderīgi ir ātrie kredīti?

Publcitātes fotoPublcitātes foto

Ātrie kredīti, šķiet, ir viena no plašāk apspriestajām tēmām – tiek diskutēts par to noderīgumu, izdevīgumu un sniegtajām iespējām. Ir kādi, kas ir pret šo pakalpojumu, bet citi – ir priecīgi par šo iespēju un labprāt to izmanto.

Dzīve ir neparedzētu notikumu pilna. Bieži vien rodas vajadzība pēc papildu naudas līdzekļiem, turklāt ne tuvāko pāris dienu laikā, bet tajā pašā dienā. Šādos brīžos ātrais kredīts internetā var būt labs risinājums, jo spēj atrisinās īslaicīgu un steidzamu finansiālas dabas jautājumu.

Ātrie aizdevumi noder dažādās ārkārtas situācijās, kad naudas saņemšanas ātrumam ir liela nozīme, piemēram, kad jāapmaksā kāds steidzams rēķins vai radušies medicīniskie izdevumi. Bieži vien lūgt palīdzību no draugiem vai radiniekiem nav ne iespējas, ne vēlmes, tādēļ aizņemties pie uzticama aizdevēja šķiet vienkāršāk. Aizdevējs nejautās, kādam nolūkam nauda tiks tērēta, turklāt, ja nevarēsi aizdevumu atmaksāt laikā, tā termiņu varēsi pagarināt. Te gan jāatceras, ka tas ir maksas pakalpojums, kas var kalpot kā rezerves variants neparedzētu apstākļu gadījumā.

Aizņemies apdomīgi!

Ātrie kredīti ir vienkārši un ātri noformējami, taču pirms tam:
• Jāizvērtē, vai ātrais kredīts internetā patiešām ir nepieciešams, kā arī savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā;
• Jāpārliecinās, ka kredīta maksājums nesastāda vairāk kā 25-30% no Taviem ikmēneša ienākumiem. Pretējā gadījumā vari iekļūt vēl lielākās naudas grūtībās.

Svarīgi aizņemties tikai tik lielu summu, cik patiešām nepieciešams. Piemēram, ja vajadzīgi 50 eiro zobārsta apmeklējumam, tad tieši tāda summa arī ir jāaizņemas. Daudziem ir kārdinājums paņemt vairāk kā patiesībā nepieciešams, lai apmierinātu savas spontānās iegribas. Taču atbildīgs kredītņēmējs zina, ka tirdzniecības centra vai dārga restorāna apmeklējums var arī pagaidīt līdz algas dienai.

Kā izvēlēties labāko aizdevēju?

Šobrīd, kad iespējas aizņemties ir ļoti plašas, svarīgi atrast risinājumu, kas palīdzēs tieši Tavā situācijā. Izvēloties aizdevēju, pievērs uzmanību:

• Procentu likmēm. Tieši procentu likme nosaka, cik izdevīgs ir konkrētais ātrais kredīts internetā. Turklāt, pie daudziem aizdevējiem pieejams pirmais aizdevums bez pārmaksas, kas nozīmē, ka jāatdod tikai tik, cik aizņēmies;

• Maksimālajai aizdevuma summai. Pie dažādiem kredītdevējiem pieejamas atšķirīgas aizdevuma summas, izvēlies sev piemērotāko variantu!

• Atmaksas termiņam. Visbiežāk īstermiņa ātrie aizdevumi tiek izsniegti uz termiņu līdz 30 dienām;

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+