×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. augusts, 2016
Drukāt

Cik vēl tērēs politiķu komunikācijai ar sabiedrību? 787 tūkstošus eiro (5)

Foto: Toms Norde, Valsts kancelejaFoto: Toms Norde, Valsts kanceleja

Starp valsts budžetā atbalstītajām jaunās politikas iniciatīvām ir Valsts kancelejas pieteiktā valsts pārvaldes komunikācijas pilnveidošana, kam turpmākos trīs gadus ir plānots atvēlēt 261 353 eiro gadā.

Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja Linda Jākobsone aģentūru LETA informēja, ka šī aktivitāte paredz īstenot komunikācijas kampaņas sadarbībā ar atbildīgajām valsts iestādēm, sociālajiem un sadarbības partneriem, pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām.

Šajās kampaņās uzmanību plānots pievērst valdības noteiktajām prioritātēm un būtiskām reformām. Apgūstot līdzekļus, plānots veicināt sabiedrības līdzdalību, lai valdības pieņemtie lēmumi atbilstu sabiedrības interesēm, tiktu izmantots sabiedriskais resurss lēmumu izpildes uzraudzībā, novēršot sabiedrības distancēšanos no pārvaldes darba. Tāpat arī paredzēts nodrošināt sabiedrības informētību par valsts pārvaldes sniegtajiem pakalpojumiem. Vēl par šiem līdzekļiem plānots uzlabot valsts pārvaldes sniegto pakalpojumu kvalitāti, tostarp īstenojot laba servisa kustību valsts pārvaldē.

Atvēlētā summa – 262 353 eiro – plānota katrā no turpmākajiem trim gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Un kā tad komunicēs, ja TV prese un radio ir patstāvīgi veidojumi un publicēs to ko gribēs. Vai tie līdzekļi paredzēti masu mediju uzpirkšanai?

  2. Kādam kabatas patukšas.

  3. Lieki tēriņi, bezjēgā izšķiesta nauda. To būtu labāk atdevuši skolotāju algām. Tāpat neviens sen jau vairs netic tai pretīgajai partejiskajai propagandai!

  4. Kādu vēl naudu komunikācijai???????????? KĀDU NAUDU???????????? Vai tad komunikācijai vajag nauda??????????? NESAPROTU!!!

  5. Kāds kaut ko saprata , kur tā nauda aizies ? 😀 Es nesapratu …

Draugiem Facebook Twitter Google+