Horoskopi un mistika
Ezoterika

Cik viegli manipulēt ar katru zodiaka zīmi? Horoskops sievietēm0

Foto – Pexels

Fiksētās zīmes

Dzīvē ir daudz situāciju, kad mēs varam pakļauties manipulācijām. Attiecības ir tikai viens no piemēriem, kad ar cilvēku iespējams manipulēt neatkarīgi no tā, vai gribam to atzīt. Cilvēki, ar kuriem manipulēt grūti, parasti dzimuši tā dēvētajās fiksētajās horoskopa zīmēs. Savukārt mainīgiem raksturiem pakļaušanās manipulācijām ir praktiski neizbēgama.

Auns

Auni parasti ir visai agresīvi, tāpēc nepakļaujas manipulācijām. Viņi ir pārāk aizņemti paši ar savām vajadzībām, sapņiem un plāniem, lai manipulatīvs partneris tos varētu ietekmēt. Auna sieviete tāpat labi zina, ko grib, un neviens viņai nespēs likt šķēršļus ceļā uz šo mērķi.

Vērsis

Vērši ir ļoti spītīgi, bet tas arī neļauj viņiem pakļauties manipulācijām. Vērša zīmē dzimusi sieviete ir cilvēks, kuru raksturo stabilitāte un pretošanās pārmaiņām. Sievietes Vērši ne vienmēr ir pašas ātrākās, bet viņu izlēmība galu galā ļauj nokļūt tieši tur, kur vēlējusies.

Dvīņi

Ar Dvīņu zīmē dzimušu sievieti iespējams manipulēt nevis tāpēc, ka viņa to pieļauj, bet tāpēc, ka viņu interesē izbaudīt arī šāda veida pieredzi. Ar viņu manipulēt ir visvieglāk, jo reizēm viņa mēdz būt tik izklaidīga, ka pat nesaprot, ka ar viņu tiek manipulēts.

Vēzis

Neatkarīgi no tā, vai ar Vēža zīmē dzimušu sievieti iespējams manipulēt, viņa vienalga ir pilnībā atkarīga no sava noskaņojuma, bet nevis no partnera garastāvokļa. Pārsvarā tieši Vēzīte ir tā, kas nodarbojas ar manipulācijām. Tas gan var būt bīstami viņai pašai, jo partnerim var rasties vēlēšanās atriebties līdzīgā veidā.

Lauva

Sievietes Lauvas zina, kas notiek to apkārtnē. Viņas ir ļoti vērīgas, un tas ļauj viņām ātri noteikt ikvienu mēģinājumu manipulēt. Lauvās ir daudz enerģijas un kaislību, un viņas nepieķeras cilvēkiem, ja vien pašas to nevēlas.

Jaunava

Jaunavas ir lielas aprēķinātājas, dzīvi uztver kā milzīgu šaha dēlīti, kur figūras izvietotas viņu spēlei. Un spēle nozīmē to, ka Jaunava var radīt iespaidu, ka ļaujas tikt vadīta, bet patiesībā notiek tieši pretējais!

Svari

Ar Svariem var manipulēt tikai tāpēc, ka tā paredz šīs zīmes raksturs. Svari ir atvērti manipulācijām, ļoti neizlēmīgi un viegli iespaidojami.

Skorpions

Skorpioni nekad neļauj nevienam spēlēties ar savu sirdi vai manipulēt ar to. Viņi labāk uzceļ sev apkārt augstas sienas, tādējādi nodrošinoties pret visām emocionālajām katastrofām.

Strēlnieks

Strēlnieces negrib, lai cilvēki zinātu, cik viegli ar viņām iespējams manipulēt. Viņas vēlas radīt iespaidu, ka nepakļaujas emocijām. Šī mērķa vārdā viņas gatavas pārliecināt visu pasauli, cik skarbas ir, bet patiesība tomēr ir citāda – Strēlnieka zīmē dzimusi sieviete drīzāk ir mīloša un pieķērīga būtne.

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušas sievietes arī, kā likums, nosprauž robežas, lai pasargātu sevi pret negatīvu enerģiju un emocijām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri ir ļoti pašpārliecinātas būtnes. Viņi precīzi zina, ko vēlas no dzīves, tāpēc ar viņiem manipulēt ir ārkārtīgi grūti.

Zivis

Zivju zīmē dzimušas sievietes atzīst, ka ar viņām iespējams viegli manipulēt. Viņas nebaidās parādīt savu vājumu, jo zina, ka tikpat daudz ir arī stipro rakstura īpašību. Ar Zivīm jābūt pacietīgam!

LA.lv