×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
28. septembris, 2016
Drukāt

Čika laika morāle. Plaši apspriesto fenomenu skaidro astrologs Kristaps Baņķis

cika_laiks
Svarīgi

Čika laika morāle:
- ja ko dari, kontrolē savas darbības un neielaidies (ne)ētiskas dabas avantūrās;
- ja atpūties, dari to kvalitatīvi, nevis pusaizmidzis pa roku galam “brauc auzās”;
- patrenē intuīciju un ieklausies sevī – tādējādi kopsi garīgumu;
- dari (ne)apzināti labus darbus un tā tu godāsi, pirmkārt, jau pats sevi!

Par Čika laiku dzirdētas visbiežāk divi galēji viedokļi: Atkal tas čika laiks – nav kad darbus darīt!?
Forši, ka atkal nekas nav jādara. Nepiekrītu nevienam no tiem. Abi – pavirši un virspusēji, pavēstījis astrologs Kristaps Baņķis.

Pirmajiem atbildētu: labas lietas paveicams labos laikos, kas nozīmē, ka tie ir rūpīgi jāizvēlas un jāpārdomā, sameklējot tam visvēlīgāko. Pilnīgi normāli, ja kalendārajā mēnesī vispār ir divi trīs datumi, kuri ir uzskatāmi ar lielu jaudu un izdevīgām sekām mērāmi. Pārējā laikā, kas arī vērtīgi (bet ne tik) var aizsākt lielo darbu posmus, starpposmus, projektus u.tml. Un čika laikos, kas sakrīt ik pārdienas pa mainīgām stundām (un bieži vien nakts stundās – kas izcili labvēlīgi miegam) der apsvērt jau paveikto, likt lietā intuīciju, turpināt ierasto diennakts ritmu, astrologs raksta blogā astrologi.lv.

Daļēji jau atbildēju arī otrajiem, ka darāmā Čika laikā ir tik, cik uziet. Tikai ar vienu būtisku piebildi – debesu labvēlība šajā laikā ir nemateriālām darbībām, kas nav vērstas uz noturīgu un galēju rezultātu, bet ir kā procesa daļa.

LAIKS caur Čika laiku it kā saka priekšā: nestrēb karstu, pasēdi, padomā (!), tad atlaid prātu un lai intuīcija paskrienas pa “tukšu galvu”. Tātad Čika laiks ir ideāls meditācijām visās tās izpausmēs, ko latviešu cilvēks pazīst kā laisku neko nedarīšanu jeb mistisko “aizej turp, nezin kurp, atnes to, nezin ko”. Tā vietā lielākā daļa vaid par nerentablo čika periodu vai nezinātāji ar nopietniem darbiem un lēmumiem lec pa taisno kļūmju atvarā.

Un te nu nonākam pie paša svarīgākā! Čika laika lielais uzdevums nav cīkstēties un stīvēties var vai nevar pirkt, dibināt, darīt! Čika laiks taisa KARMU! Atgādināšu Čika laika izcelsmi, “Mēness ir brīvs no starpplanētu saistībām un brīvi dreifē (neveidojot leņķiskus aspektus ar planētām), kamēr sasniedz nākamās Zodiaka zīmes 0grādu”. Zemapziņas dzīļu laiks. Augstākās saprašanas un atklāsmju laiks.

Viss, ko šajā laikā prātā iedēstam, rīcībā izdarām, caur muti izlaižam, saprotam un attieksmē vērtējam, jūtās izdzīvojam kļūst dzīvs un ierakstās lielajā zemapziņas cietajā diskā. Citiem vārdos sakot, veido cēloņus karmas ratam.

Tas nozīmē, ka Čika laikā jābūt dubulti uzmanīgam pret lietu neredzamo dabu, pret sevis iekšķīgu apzināšanu un pašsapratni. Čika laikā ir grūti nodarīt citiem ļaunu, kā viens sev. Jo nodomi čika laikā (kā zināms!) iet savu ceļu un ne vienmēr pie adresāta lido pēc prātā izkalkulētā, bet pavisam noteikti tie uzreiz vai ar laiku trāpīs pa pakausi pašam metējam. Tāda ir čika daba – spēlēties ar iespējām un salikt “dies’ vien zin” kādā prātam neprognozējamā kombinācijā.

Lasi tālāk un uzzini, kas notiek, kad ikdienišķais Čika laika mijiedarbojas ar karmas ratu

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+