×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2015
Drukāt

Ciklā “Patiešām maziņiem” skanēs krievu tautas dziesmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

VSIA “Latvijas Koncerti” ciklā “Patiešām maziņiem” piedāvā jaunu programmu “Krievu suvenīrs” Spīķeru koncertzālē 7. februārī plkst. 15 latviešu valodā, savukārt 15. februārī plkst. 13 koncertuzvedums notiks krievu valodā, portālam Al.vlv pastāstīja “Latvijas Koncerti sabiedrisko attiecību speciāliste Rinta Bružēvica.

Cikla “Patiešām maziņiem” producente Karina Bērziņa: “Reiz februāra vakarā kopā sanāca draudzenītes, patvāri uzlika, tēju padzēra, jautri patērzēja, dziesmas uzdziedāja. Ai, kā ziema apnikusi, bet līdz pavasarim vēl mazlietiņ jāpagaida. Kā mēs draudzenītes laiku vadīsim, kā mēs pavasari gaidīsim? Viena izvilka no azotes lellīti, atvēra lellīti, bet tai iekšā vēl viena, atvēra otru, bet tai iekšā vēl viena, atvēra trešo, bet tai iekšā vēl viena…. Lellīti par Matrjošku sauc. Koncertuzvedumā katrā lellītē būs kaut kas ieslēpts. Jautrā virknē vīsies krievu tautas dziesmas, pasakas un dejas.”

Skomorohs un Ivanuška, cariene Gulbe un Cara dēls, kā arī lelles Matrjoškas dzīvos līdzi stāstam par Vasiļisu Daiļo, kurā piedalīsies LNO solisti Ilona Bagele un Mihails Čulpajevs, akordeonists Artūrs Noviks, ģitārists Kaspars Zemītis, vijolniece Tatjana Ostrovska un deju ansambļa “Freska” dejotājas.”

Biļetes”Biļešu Paradīzes” kasēs, cena 7 eiro katram klausītājam (jāpērk gan bērnam, gan pieaugušajam).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+